Aukštos Kokybės PVC Animacinių filmų Gormitis Kareivis Anime Veiksmų Skaičius, Žaislai, Gimtadienio Dovana, Žaislai Vaikams

lara croft duomenys, sumo imtynininkas, gimtadienio dovana vaikams šalys, halo žaislas, veiksmų figur, gormiti žaislas, resident evil figur, conor mcgregor, ben holly karalystė, actiom pav resident evil

Sveiki atvykę Į Mūsų Parduotuvėje Terminai ir Sąlygos: Pavadinimas: Gormitis Žaislai Dydis: apie 5cm Funkcija: Tik kaip paveikslėlyje.Pastaba: Mes turime daugiau nei 50 stilius lėlės,Siųsti atsitiktiniai.Jei jums reikia daugiau informacijos, nuotraukos, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

Prekybos Vadovas: 1、 Apie Siuntos: 1. Nemokamai siunta, mes mokės už išreikšti mokestis, o mes jums pasirinkti geriausius būdus, kaip pristatyti ir jums.Taigi, tai gal jau skiriasi nuo Orkestromokykla.lt.Tačiau jūs galite sekti greitai ir saugiai. 2. Maža pakuotė ilgais atstumais, transportavimo procesas yra labai lengva prarasti, mes rekomenduojame jums gali pirkti 4 poras ar daugiau. 3. Už paprastu paštu, jei užsisakote daugiau nei $5, mes atnaujinti nemokamai Kinija Paštu registruotu Oro Paštu.Todėl jūs galite stebėti jį greitai ir saugiai. 4. Prašome atidžiai patikrinti, produkto informaciją, ypač dydžio kojinių.Ir užpildykite teisingą adresą, vardą ir telefono, ar ne, tai bus grąžinta post office. 2、 Apie Grąžina Mes priimame grįžti.Jei esate nepatenkinti su prekės arba prekės, atvyko į neveikia, prašome susisiekti su mumis greitai iš dalies grąžinti ar išsiųsti dėl toliau nurodytų sąlygų: 1. Deklaracijoje turi būti tai pradinę būklę; 2. Grąžinti per 7 dienas; 3. Pirkėjai moka grąžinimo pašto išlaidas. 3、 Atsiliepimus, Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, prašome pateikti mums penkių žvaigždučių reitingą.Paliksime tą patį jums.Ačiū.Nepalikite nedvejodami susisiekite su mumis, norėdami gauti geresnių būdų, kaip prieš jums palikti neutralios arba neigiamos (1-2stars) atsiliepimus.Mes teikiame geriausias paslaugas jums.

Modelio Numeris PY014
Įspėjimas Ne valgyti