2 Peices Musulmonų Vaikų Mergaičių Nauja Suknelė, Hijab Islamo Arabų Abaja Vaikai Ramadanas Ilgomis Rankovėmis Artimųjų Rytų Maxi Suknelės Kaftan Drabužiai

abaja vaikas, abaja vaikams, kumas sijonas, haori moteris, kaftan moterims, vaikai berniukas musulmonų suknelė, vaikai hijab vaikai, vaikas hijab, vaikai mergina hijab musulmonų, islamo vaikas

Sveiki atvykę į mano parduotuvę

Jei Jums Patinka Šis Straipsnis,Prašome Įtraukti Jį Į Jūsų "Pageidavimų Sąrašą",Jei Jums Patinka Mūsų Parduotuvėje,Prašome Įtraukti Jį Į Savo "Parduotuvėje Sąrašą".

Mes Teikiame Didelis, Kad Didelė Nuolaida ,Jei Turite Kokių Nors Klausimų,Prašome Susisiekti Su Mumis .Labai ačiū!

Medžiaga:Poliesteris

Spalva:Kaip Nuotraukose

Dydis:80/90/100/110/120cm

Rankovės Ilgis: Long Sleeve

Proga: Atsitiktinis / Šalis / Kokteilis

Būklė: 100% Naujas ir aukštos kokybės

Pakuotę įeina: Suknelė + Šalikas

Šiltas Patarimai:

1. Kaip skirtingų kompiuterių ekrano spalvos skirtingai, spalva tikrasis prekė gali nežymiai skirtis nuo aukščiau vaizdai, ačiū už jūsų supratimą!

2.Dydis: prašome leisti 1-3cm skiriasi dėl vadovo matavimo, ačiū (Visi matavimo cm ir atminkite, 1cm=0.39 colių).

Departamentas Pavadinimas Vaikai
Modelio Numeris ELF084