Motociklų Veidrodėliai Ištraukiamas CNC Moto Reguliuojamas Sankabos, Stabdžių Svirtys Honda Integra 750 GKT Integra750-2018 m.

sankabos moto, nc700d, xrv750, motociklo padangos svirtis, acura integra, svirtis moto, dviračių adata vairuotojas, honda integra motociklas, 750 africa twin, sankabos svirtis

Motociklų Veidrodėliai Ištraukiamas Stabdžių ir Sankabos Svirtys Būklė: Antrinėje rinkoje visiškai Naujas, Aukštos Kokybės Medžiaga: CNC 6061 Erzina Aliuminio "sulankstomas" daugiausia dirba ant pažeistos apsaugos, kai dviračiu vyksta į avariją, jis gali nusimesti, automatiškai sumažės mažiausiai žalos savo dviratį. "ištraukiamas" veikia funkcija asmeninio skonio nustatyti, galima reguliuoti ilgį, pagal jūsų pageidavimus,ilgesnis arba trumpesnis.Sutelkti dėmesį į aukštos klasės, aukštos kokybės Stabdžių ir Sankabos Svirtys Mes garantuojame kiekvieną gaminį, kiekvienas procesas yra griežtai bandymai Mums nereikia nei kaina su prasta produktai , mes esame įsitikinę, kad mūsų produktai gali padaryti jus tenkina ,jūsų pasitenkinimas yra mūsų siekimas.Žanras: Ištraukiamas & Lankstymo.Visiškai 6 padėčių reguliuojamas Ištraukiamas: Apie 3cm, Sulankstomas: 90 laipsnių Paviršiaus : Kietojo Anoduoto Lengva įdiegti be nurodymų Spalva: Kaip nuotraukoje parodytos Spalvos gali būti 5% skiriasi nuo nuotraukos parodė, internete Pakuotėje: 1 pora, stabdžių ir sankabos trosas Tinka Modelis: Integra750 2014-2018 m.

***Pastaba:Kitų metų netinkamus,prašome patikrinti savo dviratį metų atsargūs, jei jums reikia kitų metų, prašome palikti pranešimą mus!!!

Elemento Tipas Lynai & Kabeliai
Prekės Skersmuo 0.14cm