analinis speculum, lauke čili, sekso žaislas, cleaner nosies, bandymo narkotikų, medicinos, stanless plieno, papuošalai iš nerūdijančio plieno, makšties speculum, kūdikio nosies cleaner

Sveiki atvykę į mano parduotuvę

Speculum Šnervę Replės Nosies Dilator Patikrinti Į Narkotikų Nerūdijančio Plieno Nosies Veidrodėlis (SUAUGUSIŲJŲ IR VAIKŲ ) Medžiaga: Nerūdijantis plienas Naudojama: nosies tyrimas, vidaus valymo.Gali būti naudojamas šeimos, vaiko nosies užsienio kūno apžiūros Pastaba:Prašome visų srautų duomenų paklaida 0.1 cm dėl vadovo messurement.Ačiū!

Medžiaga Nerūdijančio Plieno
Prekės Pavadinimas glolinktool