Vyrai Sportbačiai 2020 Nauja Siunta Sportbačiai Akių Orui Sportiniai Bateliai, Lauko Vyrų Vaikščiojimo Batai Sapatilhas Homem Bateliai Vyrai

loui vuitt, batų vaikščioti, nauja pusiausvyra 530 moterų, mezgimo sneaker vyrai, oficialus asics, nee balansas, vyrai sneaker 2020 m., 993 naujas balansas, freetie mijia, golden goose

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje Dear klientas,prašome atkreipti dėmesį į batų dydį, informacijos,Prašome pastaba: pasirinkite batų dydį pagal savo pėdos ilgį, Bet ilgis kojų nėra, ilgis vidpadžio ar batus.Ilgis vidpadžio yra tikrai Didesnis, nei ilgio, pėdos.Prašome suprasti.batai dydis US dydis 4 = 35 EUR = Tinka pėdų ilgio 22-22.5 cm MUS dydis 5 = EUR 36 = Tinka kojų ilgis 22.5-23,0 cm MUS dydis 5.5= 37 EUR = Tinka pėdų ilgio 23-23.5 cm MUS dydis 6 = EUR 38 = Tinka kojų ilgis 23.5-24.0 cm MUS dydis 6.5 = EUR 39 =Tinka pėdų ilgio 24-24.5 cm MUS dydis 7 = 40 EUR = Tinka kojų ilgis 24.5-25.0 cm, Jei norite padaryti labai teisingas pasirinkimas jums reikia pasirinkti pagal dydį diagramos ne vaizdas !!

spalva mėlyna,juoda,pilka,raudona
Pritaikymas Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį
Funkcija Kvėpuojantis, patogus, dėvėti, atsparus smūgiams, neslidus,Masažas
Dydis 39,40,41,42,43,44,45