Vasarą cartoon vertus atlikti klavišus paketo mergina drobės monetos rankinėje Multi-funkcija mielas mažai medžiaga Klavišą Piniginės

rankinėje vaivorykštė, mergina piniginės, rankinės vaikas, vaikas piniginės, vaiko gladiator, rankinėje bamblys, drugelis piniginės, mergina piniginės, krepšys vaikas, bodysuit rankovių

Apie Laivybos

1.We will ship iš prekių 2-4 dienas, prekes gausite jums 5-75 darbo dienas, priklauso nuo jūsų laivybos būdas, paskirties ir kitų veiksnių.

Garantija ir Garantijos

1.Jei esate nepatenkintas prekės, kai jį gauti.Susisiekite su mumis ir grąžinti ją per 7 dienų pakeitimo, arba pinigų grąžinimo.Jei jums grąžinti prekes, turite mokėti grįžti krovinių.

2.Jei jums gauti netinkamų prekių, mes suteiksime jums naują pakaitinis kitam užsakymui.

3.Jei yra kai kurių problemų, prašome susisiekti su pirma, mes spręsti racionaliai.Iš anksto dėkojame už jūsų bendradarbiavimą.

Atsiliepimai

Jūsų pasitenkinimą ir teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums.Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą.Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

Pažymėti:

1. Mes siūlome lašas laivybos paslaugų, taip pat galite siųsti nuotraukas jums, skirtas perparduoti.

2. Jei didmeninė, pls susisiekti su mumis, mes bus suteikti jums geriausia kaina

Susisiekti su mumis Pokalbių.Ačiū.

Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Stilius Mados