Skruzdėlynas gamtinio smėlio-Kit T akrilo žiniasklaidos 15x15x1,5 cm (Skruzdėlės Pristatymas)

akrilo skruzdėlynas, ilgai skruzdėlės, fourmi, ant, ant formicarium, augalų terariumai, vabzdžių, plastikinių terariumų, mini skruzdžių lizdą, ant farm, d namą

Skruzdėlynas Tikrai, Tinka ūkininkavimui skruzdėlės, su Karalienės.Skruzdėlynas Originalus ir Dekoratyvinis kabinti prie Sienos.Skruzdėlynas Pobūdžio Smėlio, Pažymėti, kaip gyventi ir padaryti savo tuneliuose.Su skruzdėlės jau įtrauktas, su Karalienės, darbuotojų, kiaušiniai ir lervos visi išsamūs.Viskas, ką jums reikia norint pradėti pasaulyje skruzdėlės, jums nereikėjo nieko daugiau.Mūsų Ūkyje skruzdėlės, Pagamintas Ispanijoje. // Skruzdėlės eiti į vidų, į mėgintuvėlį, su maisto ir vandens dvi savaites, kad vamzdis gimęs ir yra gerai. Yra skruzdėlynas profesinės garantijos, geros būklės ir išgyvenimo skruzdėlės, idealiai tinka aplinkoje, švietimo mokyklas, seminarus ir tėvams, kurie mato šią dovaną, kaip kažkas palepinti save ar kažką dekoratyvinis.

Apima nemokamai kolonija Messor barbarus su Karaliene ir jos dukros, todėl jūs turite savo skruzdėlynas pilnas.Skruzdėlės eiti per vamzdelį, su maisto ir vandens dvi savaites, kad vamzdis gimęs ir yra GERAI.

Anthill AntHouse T Akrilo, sudaro iki sandwich Akrilo, kuris yra viršuje, ieškoti maisto dėžutėje, kuri yra naudojama kaip vietos, kad maisto ir šiukšlinės iki skruzdėlės, ir padengti įterpti.Turi skylę, iš vienos pusės lengvai pritvirtinti prie kitų skruzdėlynas ar maitinimosi pagalbiniai.Įeina skruzdžių kolonija su Karaliene, jūsų dukterys darbuotojų, kiaušinių ir lervų, todėl jūs galite pradėti jau nuo mėgautis pačiu.Skruzdėlės eiti per vamzdelį, su maisto ir vandens dvi savaites, kad vamzdis gimęs ir yra GERAI.

Sudėtyje yra:

1x Sumuštinis-Akrilo 15x15x1,5 cm, su Dangčiu.

1x250g Sumaišyti Smėlio/Molio normalu, kad Sumuštinis.

1x skruzdžių Kolonijos Su savo Karalienė darbuotojai ir kt.

1x50g akmens granulės kaip dekoracija ieškoti.

1x plastikinės Pipetės.

1x Lovio.

1x10ml Sirupas baltymų valgomasis

1x50 gramų smėlio apdaila.(spalva pagal galimybes)