v diržo bando 7881728, tweny pilotai drabužiai, toyota vitz abs žiedas, kelionės leidinys vaikas, bamblys skrybėlę naujagimiams, v dviračių stabdžių trinkelės, dvidešimt vintage suknelė, v cigarų pjovimo plieno, v prekės ženklo siuvimo

Pastaba: Gamykloje Tiesioginis Pardavimas, didmeninė kaina, jei didelis kiekis.pls susisiekti pardavėjas.

Pavadinimas : 1pc Motinos Autentiški S925 Sterlingas Sidabro Fine Jewelry Blizgus Ovalo Ašaros Geometrinis žiedai atidarykite reguliuojamas J318

Medžiaga : 925 Sterlingas Sidabro

Bruožas : S925

Dydis : Reguliuojamas

Dovanų Dėžutė wraped : Taip

Pažadėjo : 1,100% Genuine925 sterlingas sidabro, kviečiame išbandyti jį.

2,Jei netikrą po to, kai jums išbandyti tai, pls susisiekti pardavėjas, grąžinti visą

Pristatymas : 1 visos užsakymai bus pridėtas sekimo numerį, todėl, kad galite sekti, kur jis yra, bet kuriuo metu.

2. MUS El. paketas, apie 7-20days

3.Kitos šalies pirkėjas bus rereceived Kinija Paštu, Registruota, reguliariai Oro Pašto laivybos būdas, apie 20-38days

4.laivas DHL Express būti nemokamas, jeigu užsakymo suma yra daugiau kaip $200, pažadėjo laiku ir saugos, apie 7-9days.

5.Priimame Lašas laivybos, Ne bet kokia kaina, o informacija apie sklypą apsaugoti jus.turtinga patirtimi apie drop laivyba.

Pastebėjau po paslaugos:

1.jei jus Tenkina mūsų produktus, pls nepamirškite palikti 5stars atsiliepimus mums laiku.

2.jei bet kuris nepatenkintas, pavyzdžiui, pažeistas dėl oro būdas, be pristatymo laikas, trūksta ,arba bet kokių kitų problemų apimti jums nepatinka.Atminkite, siųsti pranešimą už mus spręsti jums.Pažadėjo Turi pasiūlyti geras sprendimas būdų, kad jūs nukrito laimingas.

AČIŪ, TURIU VISUS JŪSŲ PASITIKĖJIMĄ IR PALAIKO

** * Kas yra 925 sterlingas sidabro?**

925 sidabro reiškia, kad sidabras turi 92.5% Gryno sidabro ji.nesvarbu, handness,blizgesį,antioxidation yra labiausiai Pagrįstas turinys, Yra tarptautiniu mastu pripažįstamus Aukštos kokybės Jewellry.

**Kodėl 925 sidabro jewellry taps juoda po to, dėvėti ilgą laiką?

"sidabras ir sieros oro turi reaguoti, jei negali apsaugoti gerai. (vanduo geriau)

sidabro ir toksinus jūsų kūne, turi reaguoti būti juoda

**Kaip elgtis juoda sidabrinė jewellry?

Naudoti sidabro drabužių išvalyti jį.--geriausias ir geras būdas

Vanduo geriau

** Kodėl kai kurie 925 sidabro jewellry padengta 18K White Gold?

- Apsaugoti sidabro spalvos praradimo spalvų ir padaryti jewellry atrodo labiau spindėti ir šviesus.

/ Informacijos įvedimo /

Lytis MOTERIS
Metalų Tipas SIDABRINĖ
Kiekis 1pc