1W 12V Įleidžiamas LED DownLight Vandeniui IP67 Lauko Ir vidaus Šviesos Laiptų Namuose, Vonios Kambaryje, Virtuvėje, Denio Apšvietimas

virtuvės lempos, vonios lempos, rgb downlight 12v, led terasa, vonios kambarys dervų rinkinys, 12v led vandeniui, Šviestuvo Miegamasis, bicolor led smd, sodo lempos sienos, vietoje baltos spalvos

1W LED Embedded DownLight Vandeniui IP67 Dėmesio, Lauko Ir vidaus Šviesos Laiptų Namuose, Vonios Kambaryje, Virtuvėje, Denio Apšvietimas, 12pcs

1W Led Prožektorius:

1.CE RoHS Sertifikavimo , nekenksmingas aplinkai ir Energijos taupymo

2.Kokybės Užtikrinimas:CREE skiedros,daugiausia dėmesio skiriant aukštos rinkas

3.Laisvai ir padorią išvaizdą , lengvai lempos korpusas

4.Lengva įdiegti ir naudoti

5.Gryno aliuminio , anti-oksidacinių ir patvaresni, ilgesnis tarnavimo laikas

6.1 w 3w 4w mini led lubų šviesos ir led downlight / led prožektorius

1W Led Šviesos :

Modelis 1W led Žingsnis Šviesos Įėjimo įtampa DC12V Šviesos šaltinis Epister Šviesos kūno medžiaga Aliuminis Galia 1W Spalvos temperatūra WW(2700-3000K), M(4000-4500K), CW(5500-6500K) Šviesos Srautas 100Lm CRI 80Ra Pluošto laipsnį 120° Darbo temperatūra -25°C~+45°C, Apsaugos klasė IP44 Sertifikatas CE/GS, ROHS SAS Aspektą D33 X 28mm Pristatymo laikas 5-7days, Garantija 3 metai, Šviesos šaltinio tarnavimo laikas 50000 h)

Specifikacija IP67 Antiglare Aownlight

Galia:1W Epistar LED

Šviesos: 95 LM

Įėjimo Įtampa:DC12V

Šviesos Spindulio Kampas:120°

Apsaugos Klasė:IP 67

Pagrindinė Medžiaga: Aliuminio

Darbo Temperatūra:Nuo -25°C~+45°C

Kabelio:DC12V vandeniui terminalo ne didesnis kaip 36 cm

Kūno Dydis:D33mm x28mm, iškirpti skylę:25mm

Garantija:3 metai su CE ir ROHS, chip gyvenimo trukmė yra 35000hrs

Spalvos Temperatūra: Šiltai Balta(2700-3000K),Gamta Baltieji(4000-4500K),Šaltai Balta(6000-6500K)

Naudojimas: Į 1W Led Antiglare Šviesos su IP67, wściekle naudoti daug rūšių lauko Apšvietimas, tokias kaip Sauna

Šviesos, Viešbučio Kambaryje Šviesą, KTV Žibintas, Kelio Šviesa, Conner Šviesos, ir kitų Drėgnų Pozicijas Šviesos

Privalumas

1 priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT.Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2 Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas po užsakymo

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis.Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

8. Pristatymo Būdai:

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta.Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir mes ne problema jums grąžinti pinigus ar pakeisti.Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir turėsite pateikti mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grąžinimo.

3. Mes grąžinsime jums visą laimėti kainos pasiūlymą amout, gavusi elementą į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, po tiek Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Orkestromokykla.lt.ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi).Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma).Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio.Mes ne remontuoti arba pakeisti elementus, kurių garantinis laikas pasibaigęs,.

3. Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Orkestromokykla.lt!

Atsiliepimai yra labai svarbus mums.Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.Ačiū!

Galia 1w
Kūno Spalva sidabriškai