Atsparus vandeniui Jūrų Stereo Radijas "Bluetooth" Imtuvo Audio MP3 Grotuvas+4" Jūrų Garsiakalbiai+FM Antena ATV RV Golfo Krepšelį Motociklas

radijo motoroleris, mp3, jūrų bluetooth, MarineMaxx, valtis mp3 grotuvas, 2 din automobilio radijo vw jetta, mmi "bluetooth" ir garso, toyota corolla 2002 m., jutiklinio ekrano automobilio radijo, moto muzika, muzikos grotuvas

O mėgautis savo muziką su šiuo Neperpučiamas Gabaritas Media Player.

Įjunkite Oro Band/ESU/FM radijo, pajungti savo išmanųjį telefoną arba MP3 grotuvas per Pagalbinis ar kištuko į USB prievadą nemokamai arba žaisti USB prijungti prietaisai.

"Bluetooth" technologija leidžia transliuoti garso apps, pavyzdžiui, Spotify ir Pandoros.Pakeisti garsą, su built-in Preset EQ.Su IP66 atsparus Vandeniui Lygio, state-of-the-art weatherproofing medžiagų ir specialių UV apsauga, dangos, žaidėjas atspari korozijai ir yra apsaugotas nuo elementų.

Išlaikyti savo melodijas teka vienetas.

Techniniai duomenys:

Naudoja USB, AM/FM, Bluetooth Garso Šaltinių

USB Savybės : Support MP3 Tinka Atidarymo Daviklis

Maitinimas : DC 12V

AM/FM imtuvas su 18FM/12 AM presets

Dažnių Diapazonas :

FM :87.5 MHZ=108MHZ

ESU :530MHZ-1710KHZ

Radijas Atsako Juostos plotis: JAV IR EUR

Vandeniui Lygis: IP66

Atitinka ASTM B117 druska/rūko standartas

Atitinka ASTM D4329

Paramos MP3

Montavimo matmenys Ho le : 78.5 mm

Matmenys Montavimo Gylis: 41mm

Savybės:

Šaltinio Tipas: AM/FM/Bluetooth Jūrų Radijo

Įėjimo Tipai: Bluetooth, USB,AUX-IN

"Bluetooth": Ilgas atstumas muzikos transliavimo

4" Jūrų Sunkiųjų Garsiakalbiai Įvadas: Kas sako, sunkiosios transporto priemonės ir įranga negali pasiūlyti vartotojams puiki garso pramogų, o iš darbo?Naujas GR-301W Sunkiųjų Garsiakalbius Ag,Statybos,Komunalinių,Ne Plentu,Poilsio,ir PowerSport pramonės šakose.Šių sunkiųjų lauke garsiakalbiai yra specialiai pastatytas ne tik pasiūlyti visą spektrą garso pramogų, kai suporuotas su sunkiųjų mini vandeniui AM/FM/WB radijo,bet ir yra tik suprojektuoti, kad atlaikytų iššūkius, off-road ir lauko aplinkoje.-PARDUODAMAS KAIP PORA.Savybės: Spalva:Balta įmontuotu pod garsiakalbiai su montavimo laikikliais.Galia tvarkymo pajėgumus 50X2 vatų.Yra 100mm pneumatinė pakaba woofer su 25mm aukštų dažnių garsiakalbių Maksimali galia:krovimo 50 w Vienam Dažnių diapazonas:80 - 20,000 Hz Varža:4 ohms Efektyvumas:89dB Montavimo gylis:42mm Matmenys:112mm (W) x 110mm (H) x102mm (D) Jūros Vandeniui Valtis guminė Antis Dipolio Lankstus Automobilinis FM AM Radijo Antena

Aprašymas:

Jūrų Gumos Radijo Antena

Labai priėmimo AM/FM

Atsparus vandeniui ir atspari korozijai.

Puikus valčių ir kemperiais.

13.3 colių Ilgio Stiebas

52-colių Kabelio Ilgio

Idealiai tinka:

Automobilių,motociklų,jachtų,žvejyba, valtys, cuddy kabinos, slidinėjimo valtys , vienetas yra taip pat puikiai tinka spa baseinai, keturračiais, golfo vežimėliai,UTV,ATV ir RV.

IP66 atsparus Vandeniui Lygis:

Šis įrenginys turi reitingą IP66 o tai reiškia, vandens purslų prieš talpyklos iš bet kuria kryptimi turi turėti jokio kenksmingo poveikio.Aukštųjų technologijų, state-of-the-art hidroizoliacinės medžiagos, plius specialios UV dangos, plastiko paviršius, padengtas grandinių plokštes ir ryšius, užtikrinti, kad šie jūrų ir lauko produktai yra atsparus korozijai ir apsaugoti nuo atšiaurių elementai.

Garso Transliacijos ir Aux Įvestis:

Belaidžiu ryšiu transliuoti audio "Bluetooth" ryšiu iš suderinamų prietaisų, todėl jūs galite klausytis muzikos transliavimas paslaugos per jūsų sistemą.Aux Įėjimas leidžia prijungti prie audio išėjimo iš išorinių įrenginių, tokių kaip MP3 Grotuvas ar išmanųjį telefoną, todėl jūs galite mėgautis savo muzikos per jūsų sistemą.

USB jungtis ir USB jungtį:

Palaiko USB "flash" diską failus iki 32 GB muzikos atkūrimo vienetai be monitoriai ir muzikos atkūrimo vienetų.Mokestis USB prijungti prietaisai, per įmontuotą 1A įkroviklį.

Nėra CD Mechanizmo ir Built-in Preset EQ:

Mūsų vienetai be CD mechanizmas idealiai tinka klausytis skaitmeninės medijos failus iš USB atmintinių, bei išorinių įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai per pagalbinis.Built-in Preset EQ leidžia jums pasirinkti iš preset EQ, kreivių, įvairių muzikos stilių, tokių kaip Rokas ar Pop.

Perjungiamos Imtuvas:

Į pasirenkami imtuvo funkcija leidžia jums reguliuoti imtuvo derintuvo priimti radijo transliacijas arba JAV ar Europoje.

Pakuotės turinys:

1PCS x Radijo/mp3 Vienetas