Vaikų Mergaičių Rankovių Vasaros Suknelė Mergaitėms Suknelės, Vaikų Drabužiai, suknelės Kūdikių Medvilnės Princesė Dress Komplektus medvilnės Petnešos

ze mergina drabužiai, medžiagų vasaros suknelės, alavo suknelės, vasaros drabužių kūdikiams, afrikos dashiki maxi suknelė, suknelės baby girl vasaros, vasarą motina mergina suknelė, suknelė mergaitei, suknelė naujagimis, vaikas mergina šluostės

Produkto pavadinimas:

--Audinys:medvilnė

--Geriausia dovana jūsų vaikams.

--Ilgomis rankovėmis

--Organinės Medvilnės medžiagos, minkštos ,kvėpuojantis ir patogiai

--Tinka progomis: gimtadienio, partiy, mokyklos, churche, kelionės, lauko.

--Pakuotė: 1pc Drabužių Rinkiniai

Jei savo užsakymą atitinka šį reikalavimą, prašome palikti pranešimą ir pasakykite man, kokios logistikos metodas jums reikia?Kitaip mes atsiųsime produktą pagal logistikos metodas pasirinktas tvarka.

Q:Yra produktų nuotraukos realus?

A:Taip,Visos nuotraukos rodomos, yra 100% tikras.ir nuotraukos yra visi, kurių imtasi pagal save.Bet gal yra kai kurių spalvų šešėlių, nes monitoriai.

Q:Kaip aš galiu mokėti už mano pirkti?

A:mes priimame šiuos mokėjimo būdus: kreditinė kortelė; pinigų booker T/T;western union.

K:Kada pristatymas?

A:mes atsiųsime jūsų užsakymų 1-7 dienas(pagal jus užsakymo kiekio), po apmokėjimo.Tačiau iškilus karšto produktai yra laikinai išparduoti,mes susisieksime su jumis artimiausiu metu prašyti pratęsti ar pakeisti kitų daiktų, arba bet kokia jūsų pasiūlymų.

Q:Kiek tai kainuos, kad laivas į savo šalį?

Gotikos Suknelė merginos vakare suknelė
Rankovės Ilgis(cm) Rankovių
Modelio Tipas Gėlių
suknelė vasaros suknelė