aplikatoriai drožtukas, pieštuku staigesnis, sharpner, naujovė drožtukas, electr pieštukų drožtukas, pieštuku elektros drožtukas, staliaus darbai, staliaus pieštukų drožtukas plastmasinis cutter, kawaii rinkinys, mechan pieštukas, lee sin

įstaiga, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 16px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Elektros Pieštukų Drožtukas Auto Saugos Spiralinės Geležtės Įrankis, menininkų, Studentų Office Home PR Pardavimas

Aprašymas: Funkcija:

Aukščiausios Kokybės Elektrinis Pieštukų Drožtukas: Elektrinis automatinis pieštukų drožtukas skirtas paryškinti pieštukai, plieno peiliukai cutter tiksliai galandimo, ir drožtukas veiks teisingai.Pakankamai galingas, pagaląsti savo pieštukai arba spalvoti pieštukai, puikiai ir patvarus tašką, su lengvumu.

Patikima Sukurti Jums: peiliukai yra pagaminti iš spiralinės plieno, kuris yra stiprus, todėl yra patvarus ir ilgaamžis produktas.Ji taip pat siūlo ilgesnį geležtės gyvenimą, teikti kokybiškas paslaugas ir geriausią.

Kelis Energijos Šaltinius: Maitinamas 4 x AA baterijos (Baterijos neįtrauktos) arba USB.Lanksčios ir patogu naudoti bet kur ir lengva nešiotis.

Plačiai Programos: niekada nebus nelygiais kraštais.Su automatine pieštukų drožtukas, jūs niekada gauti įstrigo galandimo, tiesiog paspauskite pieštuko ir jis pradės.

Automatinė Stop Funkcija ir Saugus Naudoti: Tai elektros pieštukų drožtukas su automatinio stabdymo funkciją, elektrinį pieštukų drožtukas automatiškai stabdomas.

Specifikacija:

Spalva: Kaip nuotraukoje parodyti

Medžiaga: Plastikas+Metalas

Dydis: 122 x 68 x 83mm

Kaip naudoti:

Tiesiog paspauskite pieštuko į drožtukas; ji bus aštrus per kelias sekundes.Į drožtukas gali išsiųsti skaldytų veda automatiškai, nes greitai darbo spiralinės peiliukai.Galite naudoti įrankį rūpesčių.Ji taip pat gali būti naudojamas galandimo spalvų pieštukai taip pat.

Komplektą Sudaro: 1 x Elektros Pieštukų Drožtukas (Baterijos neįtrauktos)

Naujovė Naujas
Modelio Numeris N/A