BAILI Ilga Rankena Dvigubą Pranašumą Kirpykla Saugos Ašmenų Skustuvas Skustuvas Drugelis Twist Atidarykite +5 Peiliukai +Stovas/Pagrindas/Turėtojas BD279L

peilį, skustuvą, 100 dolerių piniginė, peiliukų skutimosi, ašmenys fusion, baili, vyrai straight edge skustuvas, skustis stendas, skustuvas, skutimosi, saugus skustuvas, duble krašto skustuvas

Savybės: Pagaminti iš premium high-end sunkiųjų ZAMAK Cinko Lydinio medžiagos.Ilga rankena 12.2 cm, tinka ir geriau kontroliuoti milžinišką ranką.Puikus "chrome" electroplated finišo, numatoma, kilnus ir elegantišką išvaizdą.Tradicinis razor siūlo senosios mokyklos ir retro jaustis.Drugelis atviros galvos dizainas, tiesiog pasukite apačioje, ir tai lengva ir saugu pakeisti šepetėliai.Microcomb sistema suteikia papildomą saugumą ir sklandų jaustis.Ateiti su dovanų dėžutėje, tai puiki dovana jūsų draugui, vyro ir žmonos, tėvo ar motinos ir t. t.Lifetime warranty skustuvai!!!Geležtės: Aukščiausios kokybės platinos danga peiliukai, Pagaminti iš 6CR13 aukštos kokybės Nerūdijančio Plieno Pagamintas iš Amerikos barzdaskutė Co.JAV Labai aštrus ir patvarus.Peilių negalima skandinti vandens, geriau laikyti sausa ilgą laiką.Saugos, Prašome laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.Laikiklis/Bazė: Pagamintas iš HDPE(vidinis dėklas) bei Cinko Lydinio(išorinis apvalkalas).Puikiai tiktų šiuo skustuvu.Gali būti, kad tinka kiti skustuvai, mes negali garantuoti.Pakuotės Turinys: 1x Ilga Rankena barzdaskutė 5x Platinum+ Peiliukai 1x Skustuvo Laikiklis/Bazė Užsakymai bus gerai supakuota į kartoninę dėžę.

Stilius Dvigubas Kraštas Skustuvas/Skustuvas
Modelio Numeris BD279L