Sodo Paukščių, Vėjo Varpeliais, Langas, Balkonas, Lauko Hummingbird Povas Pelėda Kieme Namų Sienos Kabo Varpai Ornamentu Dekoras

metų pelėda apdaila, seastar, sienos kabo metalo apdaila, vėjo varpelių, hummingbird, didelis povas apdaila, om vėjo varpelių, kaklaraištis amerikos indėnų, paukštis dekoras, sienos varpai

Vėjo Varpeliais, Hummingbird Kabantys Papuošalai, Rankų darbo Namų Dekoracijos, už Gimtadienio, Kalėdų Dovanos Naudojimas: Dažniausiai naudojami kambario papuošimas, gėlių lovos, sodo puošmena, gėlių vazonai, dirbtinės gėlės, modernus apdailos ir kt.Gražus rankų darbo, metalo, stiklo & dervos vėjo varpelių.Trys stiliai, vėjo varpeliais, jūs galite pasirinkti pagal savo skonį.Vėjas pučia, ir vėjo varpeliais, rodo įvairių stilių.Medžiaga: metalas ir stiklas.Informacija: Pavadinimas: rankų darbo paukščių vėjo varpelių sienos, durys, durų ir langų vėjo varpelių kabinti retro namų vėjo varpelių apdailos amatai Dydis: taip, kaip parodyta paveikslėlyje.Medžiaga: metalas ir stiklas.Sąrašas: 1*vėjo varpeliais Naudoti: Juvelyrikos namų dekoro sodo puošmena sodo puošmena automobilių apdailos siena langas Kabo durų Catcher dekoratyvinis krištolo dovana.

Medžiaga Metalo
Temos meilė