LIGE 2020 Naujas Moterų Smart Watch Širdies ritmo Monitoringo Fitness Tracker Laikrodžiai Sporto Vandeniui Smartwatch Vyrai "Android", "iOS"

smart žiūrėti moterims, 2020 lige, smartwatch moterims, smart žiūrėti tactico v3, dalykėlių vyrų technologija, smart, hs6620d smart žiūrėti, lige smartwatch moterims, 2020 smartwatch, rc02 smartwatch, lige smart žiūrėti

Produkto parametras Ekranas: 1.3 colių IPS HD full-size apvalus ekranas Touch screen: visas jutiklinis ekranas Baterija: 230Mah (naudojimo laikas: apie 3 dienas, laukimo laikas: apie 7 dienas) Programa: F Tilptų Įkrovimo būdas: krauti baterija įrašą Vandeniui klasė: IP67 Aparatūros parametrus "Bluetooth": BT5.0 Sistemos versija: Android 4.4, arba aukštojo iOS 8.0 ir virš Programinės įrangos funkcija, ekranas, žingsnis atstumas, atstumas, kalorijos, širdies susitraukimų/kraujo spaudimą ir deguonies/kūno temperatūros stebėjimo, BT muzikos kontrolės, stebėsenos, miego stebėjimo, ryšių priminimas, SMS alert, soc. pranešimą priminimas (parama WeChat, QQ, Facebook, Twitter, Linija, Whatsapp, Instagram ir kt.), žadintuvas priminimas, sėdimas priminimas, sportuoti (praleidžiant, veikia, sėdi, stalo teniso, krepšinio, badmintono, alpinizmas ir kt.), savo ruožtu savo riešą ir apšviesti ekraną, ieškoti apyrankės, ieškoti telefonus, nuotolinio fotografija, keliomis kalbomis Stumti Kalba anglų Pakuotė Kompiuterio, pakrovėjas, riešo dirželis, instrukcija, dėžutė gavusižiūrėti, prašome imti pirmą kartą.Dėl ilgalaikio logistikos, baterijos žiūrėti nepakanka.Prieš naudojimą, prašau nuskenuokite QR kodą į rankinį atsisiųsti programą, ir tada prijunkite jį į APP.

Suderinamumas Viskas Suderinama
RAM <128MB