Kaukė Nešiojamų Skaidrus Gūsis Ir Netikrų Blakstienų Saugojimo Dėžutė

grybų pliušinis ilgai, brangenybės gotikos moteris, nuotaikos žiedas vaikai berniukai, naujagimio moheros rinkiniai, pėsčiųjų kelnės g 1000, lg v10 wifi antena, grybų šiitake f, koralų šlepetės vaikams, jewely mergaičių amžiaus 9

Kaukė Nešiojamų Saugojimo Dėžutė

Prekės Informacija: Gamintojas: lianjie Medžiaga: PP Dydis:11cmX9cmX2.5cm

Prašome atkreipti dėmesį:

Pristatymas 1 gabenti per DHL,UPS,FedEx,TNT,SF, CDEK , Rusijos specialiosios linija , jūra ,oru ir t.t . 2. Sekimo numerį atsiųsime jums tada, kai prekės vežamos,todėl jūs galite sekti savo sklypo išsamiai.Kompensacijos ir grąžinimo Politika: 1. Mes siūlome grąžinti visą arba išsiųsti prekes galite, jei mes išsiuntėme jums negerai prekių, ar jis buvo prarastas ar sugadintas tranzito. 2. Kiekvieną grąžinti, turėtų būti pagrįsta įrodymais (nuotrauka arba vaizdo įrašas).Atsiliepimai: Jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų (5 žvaigždučių), jei esate patenkintas savo pirkiniu.Jeigu turite kokių nors nepasitenkinimą, prašome suteikti mums galimybę išspręsti jūsų problemą, prieš paliekant neigiamą atsiliepimą.Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų, ir mes pasistengsime tarnauti jums geriausia!Mes Siūlome: Didmeninė prekyba (Daugiau) kiekis Geresnę kainą!) Drop Laivyba (be jokios informacijos apie mus, ant sklypo) LOGOTIPĄ, Modelis, ar Atvaizdas.

Stilius Modernus
Medžiaga PP