Naujas Kūdikio Juosmens Atrama Vaikštynės Baby Sling Turėti Juosmens Diržas Kuprinė Hipseat Diržų, Vaikams, Kūdikiams Klubo Sėdynės

kūdikių pusėje vežėjas juosmens atrama, dviračių kūdikių sėdynės, kuprinė, skirta kūdikio, dakine kuprinė diržas, kūdikių sėdynės walker, 3 žingsnis išmatose, vežėjas klubo, baby carrier, hipseat, babi vežėjas, baby carrier, kūdikių vežėjas peties

Aprašymas

Tinka: už trumpą laiką interaktyvių su savo kūdikį, o pėsčiomis ne.

Kūdikiui patiks ieško aplink lengvai.jis gali patenkinti savo smalsumą ir būti naudingas kūdikio stebėti galimybes.

Best baby dušo dovana: puikus aksesuaras laimingų naujųjų mama ar tėtis didžiuojamės.Didelis krepšys kiekvienai progai.

Šis produktas yra pagamintas iš medvilninio audinio.Anti-slydimo dizainas, užtikrina kūdikio saugumą.

Ergonomiškas dizainas, kūdikis gali važiuoti nukreipti arba iš.Įrengta kišenė, maži objektai gali būti pateikiami.

Specifikacija:

Medžiaga: Poliesteris.

Tinkamas Amžius: 0-36months.

Spalva: parodyti, kaip nuotraukas.

Sėdynės dydis: 22 * 13 * 14cm.

Ilgis: 118cm.

Pastaba:

Ten gali būti šiek tiek spalvų iškraipymus dėl skirtingų kompiuterio rezoliucijos.

Gali būti, dydis klaidų, dėl skirtingų kompiuterio rezoliucijos.

Paketas apima:

1 * Ergonomiška baby carrier.

Apkrovos 20KG
Amžius 0-36 mėnesių