Medžioklės Universalus Taktinis Pistoletas Atveju Gun Dėklas Odinis Slepiama už Beretta 92 Glock 17 19 22 23 M&P Ginklą Dėklas

dėklas m92, beretta 92fs padas, airsoft m4, dėklas, Beretta 92, qls dėklas su glock, Glock 19, Glock, glock 43 x, mag kišenėje

Medžioklės Universalus Taktinis Pistoletas Atveju Gun Dėklas Odinis Slepiama už Beretta 92 Glock 17 19 22 23 M&P Ginklą Dėklo MEDŽIAGA: Rankų darbo iš tikrųjų karvės odos odos minkštas ir natūralus Ji yra glotni ir nėra didelių gabaritų, todėl tai patogus PATOGUS SLĖPIMĄ IR TVIRTAS ĮRAŠĄ: odos pistoletas dėklas yra su stipriu metalo įrašą giliai nuslėpti bet kokia pozicija savo diržo ir ginklą, nereikės išeiti darant įrašą turi pakankamai stiprybės, kad buvimo vietą, net kai piešinys su viena ranka LENGVAI NAUDOTIS: Šarvo atviro viršaus konstrukcija užtikrina lengvai prieigą, todėl jūs galite piešti ir iš naujo dėklo savo ginklu greitai.UNIVERSALUS PRITAIKYMAS: TINKA GLOCK 17, 19, 26, 27, 29, 30, 39, 28, 33, 36, ir 43... | M&P Skydas 9mm, .40, ir .45 ACP | Ruger LC9 | Jautis Slim Line, PT111 | Springfield XD Serija | Beretta | Bersa | Kahr Ginklai | Colt | ir daug daugiau Kompaktiškas Pistoletai.LIFETIME GARANTIJA: Vapanda turi griežtą kokybės kontrolę ir suteikia jums 100% grąžinimo jei nesate patenkintas.Lifetime garantija.

Tipo sportas Medžioklė
Prekės Pavadinimas PROTECTOR PLUS