kupranugaris nagų blizgučiai, nuimamas nagų lako vaikai, Dazz, gyvatė stud, moterų matinis nagų lakas, leagu legenda, stiklo poliravimo pen, azijos nagų dailė, moyros nagų dailė, yumi nagų blizgučiai

"PASIDARYK pats" Vienas Žingsnis Nagų lako Pen 3D Nagų Dailė PASIDARYK pats Apdailos Nagų Dailės Pen Merginų, Moterų @ME88 Aprašymas:

Aprašymas:

Medžiaga: ABS

Kaip naudoti dot gėlių parkeris:

1. Atidaryti rašiklio dangtelį, pieštuko galiuką yra tokio pobūdžio, su aukšta balta kietumo.

2. Paspauskite žemyn pieštuko galiuką (rašiklis patarimas yra tampus ir gali būti paspaustas, panašus į prasmę jungiklis).

3. Padengti rašiklio dangtelį ir maišoma du kartus, ir spalva liks pieštuko galiuką.

Jei vandens nepakanka pirmą kartą, galite uždaryti rašiklio dangtelį ir maišoma du kartus, kiekvienas iš jų bus vanduo.Jei nenorite turėti vandens, galite išbandyti kelis kartus.

Grynasis kiekis: 7ml

Specifikacija:

1. Medžiaga: Natūrali derva medžiaga yra netoksiški, odą ir nagus, ne-dirgina ir patvarus.Renginiai: pen patarimas jau seniai elastingumą ir ilgalaikį naudojimą.

2. Lengva naudoti: pieštuko formos dizaino, lengvo svorio, patogu laikyti.Atsargiai sukite pieštuko pagal laikrodžio rodyklę, o tada pradėti manikiūro.Tada gelio išeis, traukti vinis, ir išgydyti 90 sekundžių po UV/LED šviesos.

3. Ilgalaikio remonto ir lengvai: vandens pagrindo apliejimo formulė yra paprasta nuvalyti.Stebuklas gelis nagų lakas yra produktas, kad jūs galite gauti beveik salonas, manikiūro namuose, tiesiog taikyti gruntas ir top coat jūsų mėgstamiausia spalva ir leiskite išdžiūti.

4. Spalva: nagų pieštukas turi 16 spalvingas spalvas pasirinkti, kad atitiktų jūsų diena drabužiai, darbo drabužiai, vakariniai drabužiai, dienos, nakties, juoda maža suknelė, džinsai ir marškinėliai, saulės sijonai, bikiniai, šortai ir marškinėliai, klubo drabužiai, kostiumai, Rišti, arba bet išvaizda!

5. Prabangus dovanos: žavinga spalvų parodyti savo temperamento.Šis nagų lako gelio rašiklis tinka profesionaliems ir pradedantiesiems nagų salonai.Tai puiki dovana nagų mėgėjams.

Pastaba:

Dėl skirtingos ekrano ir apšvietimo efektai, tikroji spalva produktas gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodyta paveikslėlyje.

Komplektą Sudaro:

1PC/16PCS X "PASIDARYK pats" Vienas Žingsnis Nagų lako Rašikliai