3pcs Dviračių Saugos Vėliavos Vaikai Dviračių Saugos Trikampio Vėliavos Su Tvirtinimo Laikiklis, Skirtas Berniukų, Mergaičių Dviračių

dviračio emblema, stiklo pluošto strypas, dviračių vėliava, greitai dviračiu, antikvarinis dviratis, dviračių vėliava ant stiebo, dviračių voras, ultra nugara, dviračių logotipas, dviračių galvos vamzdis

Kulka Taškų:

1、Padaryti Dviračių Saugesnis: vaikai dviračių vėliavos/saugus trikampio vėliava gali padaryti dviračių saugiau.

2、Lengva Įdiegti: galiojančių riešutai, galinė ašis gali būti naudojamas įdiegti/taikomi visose standarto vaikiški dviračiai.

3、Tinkamą Dydį: saugos vėliavos pasižymi metalo ir plastiko, ir pole dydis(apie): 1,2 m x 0,6 cm/47.24x0.24v, ir vėliavos dydis (apie): 20*30CM/7.87x11.81in.

4、Platus rinkinys tinka tvirtinti ant dviračių, ašys ar bagažo lentynos/gali būti naudojamas taip pat, priekabų, motorolerių arba kartingai.

5、Puikus Ženklas, Dviračių rinkinys gali būti naudojamas kaip ženklas, dviračių, todėl dviračiu saugesnis ir labiau juokingas.

Specifikacijas(apie):

Svoris: 130g