Aukštos kokybės Dviračių Užraktas Diskiniai Stabdžiai Užraktas Patogus Kalnų Dviračių Užraktas Apsaugos nuo vagystės Užrakto

dinoka dviračių u lock, žalia dviračio užraktas, cerradura seguridad, trumpas dirželis užraktas, disko užraktas motociklas, motociklo užraktas signalizacija, miesto kalnų dviratis, šalmas, užraktas motociklas, dviratį užraktas, bicycl stovo

Savybės:

Panaudojimas:Dviračių, elektrinių automobilių, motociklų diskiniai stabdžiai

Spalva:Kaip paveikslėlyje

Kiekis:1 VNT

Užrakto griovelio gylis:Apie 48mm

Užrakto griovelių plotis:Apie 9mm

Užrakto cilindro skersmuo:Apie 6mm

Svoris:150 g

Užrakto dydis:5.5x4.5x2.5cm

Pakuotės dydis:14.8*9.9*2.6 cm

Aprašymas:

1. Tai anti-theft diskiniai stabdžiai užraktas yra skirta motociklams ir dviračiams.Įdiegti ją ant stabdžių trinkelės, saugumui užtikrinti motociklo.

2. Išvaizda stiprus ir nenugalimas dizainas padės anti-vagystės.

3. Mechaninis užraktas branduolys yra kruopščiai sukurta, todėl yra labai sunku atidaryti techniškai.

4. Paspauskite rodyklę atrakinti.

5. Grūdinto metalo kūno ir 7mm užrakto cilindras suteikia geriausią apsaugą savo dviratį.

6. Tai ypač sunku būti pašalinti be klavišus, kaip jis prisitvirtina prie disko.

Paketas apima:

1 X Dviratis, Diskiniai Stabdžiai Užraktas

1 X Rėmelį

2 X Raktai

Pastabos:

1.Tikrasis spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos dėl skirtingų monitorių ir apšvietimo efektai.

2.Prašome leisti 1-3 mm nuokrypis dėl rankinis matavimas.

Prekės Pavadinimas ciklo zona
Tipas U Lock