2in1 "Android" Endoskopą Kamera, 1.5 m Minkštas Sunku kabelis 5.5 mm Objektyvas atsparus Vandeniui Micro USB OTG Endoskopą "Android" Automobilių Tikrinimo Kamera

adapteris su aux-in, usb, fotoaparatas usb, 3 usb endoskopą, usb jungtis android, automobilių endoskopą 13, endoskopą vaizdo kamera, ds fotoaparatas, mg mini kamera, kamera endoscop, pirminį patikrinimą fotoaparatas

Savybės ir specifikacijos:

Pagrindinės savybės:

• Gali įrašyti vaizdo ir garso failai bus tiesiogiai saugomi jūsų "Android" telefonas

• Patogu stebėti ir tolesnė analizė

• Šviesos mygtuką, naudojami valdyti 6 LED žibintai dirbti tamsios sritys

• IP67 atsparus vandeniui vaizdo kamera

• Mikro USB linijos, dovaną, taip pat dirba su kompiuteriu.

• Idealiai tinka intraoral kamerų sistemos, povandeninis fotoaparatas,atsparus vandeniui mikro-kameros, motorinių transporto priemonių detektorius, kanalizacijos vamzdynų detektorius ,paieškos ir gelbėjimo, baudžiamosios teisės ir muitinės detektorius, aptikti archeologinių, PCB aptikimo, priežiūra namuose, aviacijos ir kosmoso pramonės, priežiūros ir traktorių pramonei, naftos gręžimo pramonės, statybos, ir taip toliau.

Suderinamumas:

1) Ši kamera veikia tik su "Android" telefonais, kurie palaiko OTG funkcija ir išorės kameros (abi sąlygos yra reikalingas).

2) Doogee, Huawei, Coolpad, BBK, VIVO", "Lenovo" ir kitos "pagaminta Kinijoje" ženklų nėra su šiuo fotoaparatu suderinamos.Prašome patikrinti, ar jūsų telefonas prekės atidžiai prieš perkant.

3) Dėl to, kad trūksta išorės kameros, visi "Samsung" A/J serijos ir "Samsung" S7 mobilieji telefonai yra ne būti su šiuo fotoaparatu suderinamos.Kiti Samsung telefonai, prašome patikrinti ar ji palaiko OTG funkcija ir išorės kameros.

4) Šį fotoaparatą galima naudoti su Pc.

5) Jei turite klausimų arba nežinote, jei jūsų telefonas veikia su elementą , prašome nedvejodami susisiekite su mumis

Rezoliucija:

1) objektyvo nėra auto-focus.

2) geriausia rezoliucija atstumas yra 3 – 6 cm.Rezoliucija sumažėja, kai atstumas yra toliau arba arčiau. (Žiūrėti toliau diagramas sužinokite daugiau)

KAIP NAUDOTI

VIENAS: nuskenuokite QR KODĄ parsisiųsti programą.

DU: Prijunkite produktą su jūsų telefoną.

TRIS: Atidaryti programą, galite pamatyti vaizdą.

"Android" endoskopą

Ištirti nežinomas sritis

1) Ryškumas valdymo rankenėlę

2) Fotoaparato mygtuką