USB Įkrovimo Led Klaidą Uodų Žudikas Raketę Namuose Saugus Elektros Skristi Tauškutis Uodų Žudikas Nužudyti Klaidas greitai Ir Veiksmingai

muskito žudikas raketę, kamera teleskopas hd usb, usb teleskopas 70, elektros uodų raketę, skristi tauškutis, fli trap, skristi raketę, elektros skristi tauškutis usb, adob, pirmą pro

$USD 0.24

$USD 2.17

$USD 0.73

$USD 8.84

$USD 14.7

$USD 30.97

$USD 1.44

$USD 14.28

Funkcijos: 1. Didelio masto Kovos su tinkleliai nuo vabzdžių: didelio masto kovos su tinkleliai nuo vabzdžių pasižymi stipriomis elektros smūgio pašalinti uodų ir pailgino teleskopinis dizainas.

2. 180° Sukimas Lankstymo Dizainas: unikalus pratęsimo teleskopinis polių ir 180° sukimas lankstymo dizainas raketė leidžia jums pašalinti uodus ir muses iš bet kurio kampo.

3. Aukštos Įtampos Galia: 2500V aukštos įtampos elektros buvo momentinė elektros smūgio fiziškai sunaikinti uodų.

4. Pažangi Išjungimas: elektros uodų tauškutis su pažangių išjungimo funkcija pašalinti statinį elektros energijos, su perkrovos apsauga.

5. Ilgesnis tarnavimo: vidinis 1500 mah įkrovimo 18650 ličio baterija, uodai tauškutis turi ilgesnį tarnavimo laiką.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: ABS + elektroniniai komponentai

Dydis: apie 73 x 21,5 cm/28.74*8.46 į (prieš teleskopiniai); apie 88 x 21,5 cm/34.65*8.46 į (po teleskopinis)

Baterijos talpa: 1500 mah ličio baterija

Nominali galia: 1.6 M

Raketės įtampa: ≈DC2500V

Įvesties sąsaja: USB

Įkrovimo laikas: 3 val.

Naudojant metodą:

1. Kai elektros uodų tauškutis yra darbo, metalo, akies paviršius yra aukšta įtampa!Laikyti atokiau nuo vaikų, saugokitės elektros smūgio, ir nelieskite metalinio tinklelio paviršiaus su metalinių daiktų, kurie yra pavojingi aukštos įtampos, prašome atkreipti dėmesį į saugumą!

2. Nenaudokite šio gaminio vietose, kur degiųjų dujų arba sprogių dulkių, gali egzistuoti, o ne naudoti auksą arba kitomis laidžiomis objektų kibirkšties ant metalo ju reguliariai.

3. Po naudojimo, prašome tiesioginio maitinimo jungiklį į padėtį OFF.

4. Siekiant užtikrinti tarnavimo baterija, jei nėra akivaizdaus poveikio, kai pradeda uodų, arba apačioje baterijos indikatoriaus lemputė, tai reiškia, kad baterija buvo iš esmės baigsis, nustokite jį naudoti.Ir už produkto laiku, kitaip, kai ličio baterijos įtampa yra mažesnė nei 2.8 V gaminio žemos įtampos apsaugos funkcija leis produktui patekti saugoma valstybės ir atrodo, kad negali dirbti.Šiuo metu, jis turi būti imamas prieš jį gali būti panaudota.

5. Jei nenaudojate ilgą laiką, įkraukite jį kas tris mėnesius, apie 3 valandas, produktas turi būti saugomas vėdinamoje, sausoje vietoje, kai santykinis oro temperatūra yra ne mažesnė kaip 80%, ten turėtų būti ne korozinis objektai aplink.

6. Nėra nuvalykite šlapiu rankšluosčiu ar nuplaukite uodų lavonai ant ju paviršiaus su vandeniu, naudokite ilgą-plaukų minkštu šepečiu arba šviesos

atkalti. (Uodas nuolaužų gali sukelti trumpąjį jungimą ant vielinio tinklo paviršių ir pakenkti elektros uodų tauškutis, prašome jį pašalinti laiku).

7. Prašome don ' t bakstelėkite kitais kietais objektais arba žiupsnelis akių produkto paviršių, kad išvengti metalo tinklelio paviršių.

8. Prašome veikia griežtai pagal reikalavimus ir atsargumo priemonės instrukcijų ir neardykite ne bus.Mes neprisiimame jokios atsakomybės už neteisėtus veiksmus.

Pakavimo Sąrašas:

1 x Elektros Uodų Tauškutis

arba

5 vnt. Plastikinių skristi tauškutis

Pastabos:

1. Dėl skirtingos šviesos ir ekraną, spalva, projektas gali būti šiek tiek skiriasi nuo nuotraukos.

2. Dėl vadovo matavimo, prašome leisti paklaida 0,1-2cm.

3. Laikykite šią elektroninius uodų žudikas toli nuo vaikų, netinka klėtis, gyvulių tvartai ir panašiose vietose.Griežtai draudžiama liesti vielinio tinklo, kai krovimo ir darbo, arba naudoti degiosios dujos, dujų ar degių ir sprogių medžiagų.

Modelio Numeris Elektrinis Teleskopinis Uodų Žudikas
Produkto Savybės Sulankstomas
Įkrovimo Laikas Pagal 2 Valandos
Su Baterijomis No