Derliaus Vaikams, Akiniai nuo saulės, Stabdžių Mėlyna Šviesa Berniukas Mergaitė 2018 Vaikams Kompiuterį, Aišku, Žaidimų Akiniai Sumažina Skaitmeninis UV400 Eyeglasse

stendas smilkalų 1 cm, lux odinis dėklas 7, išmanusis telefonas gaubtu m3, moteris muzika marškinėliai, geltona paukščių veislių, plonas silikono kirminas, kosmoso atveju s10plus, toodler akiniai nuo saulės, rankšluosčių džiovykla mados

Prekės Pavadinimas:Vintage Akiniai nuo saulės Vaikams Stabdžių Mėlyna Šviesa Berniukas Mergaitė 2018 Vaikams Kompiuterį, Aišku, Žaidimų Akiniai Sumažina Skaitmeninis UV400 Eyeglasse .

Anti-mėlyna loght Vaikai Akiniai

Pagal WESHION

Jūsų Vaikams reikia poros aukštos kokybės akiniai nuo saulės atsispirti akinimo.

Informacija:

• Lengvas, PC Rėmo.

• Aukštos Raiškos Poliarizuota Dervos Objektyvas.

• Apvalaus Stiliaus .

• Galimos 6 Spalvos (galima pasirinko norite )

• Įskaitant Užtrauktukas Atveju arba Popieriaus Langelį arba Audiniu arba Prekės Kortelėje arba Poliarizuota Kortelę.

• Mes atsiųsime gražią Apyrankę dovana mūsų pirkėjams .ačiū už jūsų paramą. Pastaba: Mes esame profesionalus akiniai nuo saulės gamykla 11 metų kinijoje, mes sutelkti dėmesį į kokybę/stilius.

Kad mes galime jums pažadu, kad mes turime aukštos kokybės akiniai nuo saulės su gera kaina .sveiki OEM, ODM.Didelis kiekis, prašome susisiekti su mumis.

MŪSŲ PASLAUGOS

1,Prieš aptarnavimas: mes on-line 24 valandos ,jei turite kokių nors klausimų ,prašome palikti mane pranešimus ,

mes reakcijos laiku jums.

Visas nuotraukas taked Fotoaparato ir mobiliojo telefono,beveik taip pat, kaip originalius produktus,

nesijaudinkite, kad jį įsigyti ,mes pažadėjo.

2,aptarnavimas Po pardavimo: Visi užsakymai siunčiami iš mūsų wearhouses per 24-72 valandas.

JEI turite kokių nors problemų ,pavyzdžiui: kodėl aš vis dar gauna mano sunglasse ilgą laiką ?

susisiekite su mumis ,mes atsiųsime jums naują arba susigrąžinti pilną pinigų.

Speciali klientų aptarnavimas.

PAKAVIMO IR SIUNTIMO GARANTIJA

1,Mėgautis ramybe su Orkestromokykla.lt durų iki durų pakuotės ir laivybos apsauga.

2,Mes packged į sunglasse pagal grūsti putos,kartoninė dėžutė, akiniai nuo saulės atvejais,Pašto maišai.Labai geras packging.

jūsų akiniai nuo saulės bus saugiai pasiekė savo rankas.

Funkcija UV400 Anti - blue akiniai nuo saulės Vaikams
spalva visų rūšių spalvų
Lęšio Plotis 48 mm
Prekės Pavadinimas weshion