Už Cubot X20 Pro Silikono Atveju Padengti Verslo PU Odos Piniginės Atveju Shell Funda Už Cubot X20 Flip " Rubisafe Telefono Apsauginis Dangtelis

cubot pastaba, jėzus telefono, atveju cubot x19, coobot p40 atveju, p38 pro išmanųjį telefoną, cubot kingkong originalas, atveju cubot x20, cubot x20, celular išmanųjį telefoną, cubot

Už Cubot X20 Pro Silikono Atveju Padengti Verslo PU Odos Piniginės Atveju Shell Funda Už Cubot X20 Flip " Rubisafe Telefono Apsaugine danga Produkto Aprašymas 1.100% Brand New ir Aukštos Kokybės, geros pakuotės. 2.Medžiaga: Aukštos Kokybės PU Oda + Įterptas PVC Dirželio Dangtelį. 3.dizainas su stovu turėtojo pareigos, pasiūlymo telefoną horizontaliai rankas-nemokama peržiūra. 4.Savybės: Apsaugoti jūsų telefoną nuo įbrėžimų ir lustai, purvo ir smūgių 5.Spalva: Juoda, Ruda,Žalia,Rožinė,Raudona.

Produkto Aprašymas: 1.Gamintojas :Vsytereco 2.PU Oda + Minkštos TPU Silikono ( Ultra-plonas ir patvarus Lengva Įdiegti ) 3.Siūlome akimirką visi aplink apsaugą nuo įbrėžimų 4.Disigned kaip Piniginės Dėklas Atveju ,Kortelių lizdai ir vidinės kišenės atlikti ID, pinigų ir kredito kortelių; 5.Pagaminti iš geros kokybės PU oda ir minkštos TPU medžiagos, Suteikia maksimalią apsaugą ir apsaugo nuo įbrėžimų, lustai ir nešvarumus nuo kaupiamosios.

Grąžinimas ir Mainai Politika:

Mes priimame grąžinimo ir keitimo jei daiktas turi defektų.Prašome susisiekti su mumis per 15 dienų apie bet kokius klausimus.Mes padarysime viską, kad suteikti jums malonią patirtį.Mes visada stengiamės pasiekti savo pasitenkinimą,jei turite kokį nors klausimą ar problemą su savo pirkiniu,prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

Atsiliepimai:

Dear klientas, Prašome palikti mums savo teigiamų atsiliepimų, jei jūs patenkinti mūsų paslaugomis.Jums bus labai dėkingi.Jei turite kokių klausimų ar rūpesčių,prašome susisiekti su mumis.Mes padarysime viską, kad padėti jums išspręsti problemą.Pastaba: Kiekvienas modelis yra skirtingi, prašome pasirinkti savo telefono modelį, jei jūs neturite patvirtinti, jūs galite susisiekti su mumis prieš užsakymą , prašome don\\'t nerimauti paveikslėlio, mes atsiųsime teisingą telefono dėklas jums.

Suderinama ALCATEL Modelis 2 CUBOT X20 PRO
Inventorius Sandėlyje