HUIQIBAO ŽAISLAI 744pcs Technikos Kelių Ritinio Sunkvežimių Blokai Miesto Statybos Plytų Nustatyti Inžinerinių Automobilių Vaikams Vaikams

prekės lego miestas, blokuoti statyti, valandą lego rinkinys, automobilių lego technic, bendrosios biuro įranga, automobilis geros, "lego" technic voiture, "lego" technic, "lego" technic sunkvežimis, sembo knyga

Nuostabus modelis, skirtas jaunų inžinierių ir technologijų gerbėjai!

Blokai pavadinimas: Inžinerijos Roller " Statybos Blokus Huiqibao žaislai Blokai: Gauti savo jaunų pasiruošę naujos statybos sunkvežimių kūrimo iššūkiu, su šiomis creative blokai.Statybos Žaislas: Voleliu, statyba blokai žaislų rinkinys funkcijų, vėsioje dizainas ir siūlo daug funkcijų auginimo technologijų gerbėjai.Mega-Mašinos: Tikimasi, kad pasaulį inžinerijos gyvybės, statyba akmenys yra idealiai tinka vaikams, vyresniems nei 6 metai.Klasikinis Dizainas: Projektavimas žaislas vaikams yra klasikinis juodos ir geltonos spalvos modelį, kuris atrodo kaip tikra, statybinė.Sunkvežimių odinas: Išbandyta, atitinka aukščiausius pasaulinius kokybės ir saugos standartus, šių sunkvežimių blokai yra saugūs vaikams.

Techniniai duomenys:

Blokuoti modelis: HQB236 Gaminio Medžiaga: Eco-friendly ABS plastiko Blokai kompiuteriams: 744pcs Surinkimo metodas: kaip nuotraukose Pakuotės turinys: 1 set Inžinerijos sunkvežimių Kūrimo Bloką ir išsamias instrukcijas(yra 3 skaičiai)

Priminimas:

Produktai nebuvo įtraukti mažmeninės prekybos pakuočių, jeigu nenurodyta kitaip.(jeigu jums reikia laukelyje prašome susisiekti su Pardavėju pridėti langelį mokestį) Dydis gali būti 2 cm / 1inch netikslumas dėl rankos priemonė Urmu Kaina: pirkti 5 vienetas identiškas produktas yra nuolaida.Yra smulkių detalių, nėra skirtas vaikams iki 3 metų.

Įspėjimas maža dalis ne už tai vaikai iki 3 metų amžiaus
Funkcijos 2 Kalėdų dovana, dovana, žaislai vaikams gimtadienio dovana žaislą dovanų
Plastiko Tipas ABS
Bloko Dydis Mažų statybos blokuoti(Suderinamas su Lego)