Vaikų Drabužiai 2020 M. Rudens, Žiemos Mergaitės Drabužius 2vnt Kalėdų Apranga Vaikams, Drabužiai Mergaičių sportinis Kostiumas Mergaitėms Drabužių Rinkiniai

bananų džinsai spausdinti, bananų moterų krūtinės, bananų cb radijo fm, bananų pajama kūdikių, bananų sunku virškinti, bananai gera arkliai, bananų pižama abc, bananų f 90 laipsnių, bananai gera kūdikių

Rekomenduojamas vaikų ūgis yra tik informacinio, o ne tiksliai pagal įvairius kūdikiams ir vaikams.Dydis gal 2cm/1 colio netikslumas dėl rankos priemonė.Prašome įsitikinkite, kad turite perskaityti matavimas prieš jums pasirinkti dydį.Jei nesate tikri dėl dydžio, prašome nedvejodami susisiekite su manimi.

1.Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių .Teigiamas (5 žvaigždutes) - tai labai svarbu mums, prašome gerai pagalvoti prieš paliekant mums savo nuomonę.

2.Jei nesate patenkintas mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis prieš išvykdamas neigiamas (1-3 žvaigždės) atsiliepimus ir padaryti išsamias reitingų.Mes stengiamės išspręsti jūsų problemą.

1. Priimame AliPay Vakarų Sąjunga, Moneybooker ir TT.Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2. Visos prekės yra sandėlyje.Jūs galite sumokėti tiesiai.Prašome susisiekti su mumis per 24 valandas, jei turite kokių nors problemų su mokėjimo.

PARENGTI VEŽIMO LAIKAS:

Kadangi bendradarbiaujame su daug užsakymų kiekvieną dieną, dažniausiai mes pasirūpinsime siunta per 1-5 dienas, prašome palaukti, kantriai ir atsiprašome už nepatogumus.

SKELBIMAS:

1.Jei pasirinksite express pristatymas, prašome mums pasiūlyti savo teisingą kontaktinį telefoną tam, kad vietos pašto negaliu susisiekti su jumis, kad pasiimti siuntinį kai jis atvyksta.

2.Gaila, kad mes ne remti P. O. Dėžutės adresą, prašome palikti mums pranešimą už jūsų teisingą adresą, kai jūs pateikiate užsakymą.

Departamentas Pavadinimas Vaikai
Elemento Tipas Rinkiniai
Stilius Atsitiktinis
Modelio Numeris GS00021