6.53" Už Xiaomi Redmi 9 Pastaba Atveju Grūdintas Stiklas Sunku Telefoną Atveju Xiaomi Redmi 9 Pastaba Dangtis Bamperis Redmi Note9 Prabanga Funda

atveju xiaoimi oremium 7 pastaba., csae xiomi redmi 9 pastaba, xiaomi redmu 9 pastaba, g85, redmi 9 pastaba atvejais krepšys, xiami redmi 9 pastaba, redmi xiaomi, xiomi redmi pastaba 9pro atvejais, pastaba 5 9 pastaba atveju, atveju xiaomi redmi 9 pastaba pro veidrodį

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje:

100% Brand New ir Aukštos Kokybės .

Pasirūpinkite, kad jūsų telefono saugus

Apsauga nuo įbrėžimų

Puikus prieigos projektavimas, garsiakalbių, mygtukų, kameros ir uostus ir kt.

Purvo-įrodymas, grūdintas, ir anti-scratch medžiaga

Lengva įdėti ir lengva pakilti.

Medžiaga:Grūdintas Stiklas + Nudažyti modelio + PC Galinį Dangtelį + TPU Bamperis (Atgal Byla)

Atveju Xiaomi Redmi 9 Pastaba

MŪSŲ PAŽADAS

Pristatymas:

1. Prieš užsakant prašome susisiekti su mumis ir patvirtinti jūsų pageidaujamas vežimo būdas.Be to, Prekės yra vežamos tik po mokėjimas patvirtino, sąlyginio Deponavimo.

2. Mes laivas į jūsų Orkestromokykla.lt mokėjimo adresu.Prašome patvirtinkite, jis iki mokėjimo.

3. Mes laivas EMS, DHL, UPS, FedEx, Kinija Paštu, oro paštu, HK post, Yanwen paštu.

4. Mes nesame atsakingi dėl bet kokių įvykių, vėlavimų ar kitų klausimų, kurie yra

atsakomybė laivybos paslaugos.

Grąžinti:

1. Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę, siekiant gauti prekių mainus.

2. Straipsniai grįžo po 7 dienų pristatymas yra tinkamos finansuoti tik remonto.

3. Pirkėjas yra atsakingas už visas siuntimo išlaidas.

Atsiliepimai:

1.Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą sekundžių palikti didelį atsiliepimus, jei jūs patenkinti mūsų produktų ir paslaugų, thank you so much !!

2. Mes visada siūlome mažiausią kainą už geriausias prekes bei paslaugas jums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba neigiamas(1-2 žvaigždučių) atsiliepimus.Mes stengiamės išspręsti problemą ir palikti jus laimingą prekybos nuotaika čia.Ačiū!

Skelbimas:

1. Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas.Šie mokesčiai yra pirkėjų'responsibility.

2.Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti.

Jei jus tenkina mūsų produktus, prašome duoti man 5 žvaigždučių atsiliepimų.

Realias Nuotraukas, čia mūsų bendrovė yra nuoroda

Pakuotė opp maišelį Funda Už Xiaomi Redmi 9 Pastaba
Prekės Pavadinimas 7 QIWEI
Funkcija Kraštovaizdis gražus mėnulis fashon atveju