MIUSIE 50/100g Tamsiai Žalia Serijos Vilnos Pluoštas, Gėlių, Gyvūnų Vilnos Vėlimo Rankų darbo Verpimo "PASIDARYK pats" Amatų Medžiagų Priemonė, Vėlimo Vilnos

amatų medžiagų dokumentus, rankų darbo, metalo, sr2ez, rankų darbo mezgimo etiketės, vilnos verpalai, Merino, nustatyti jaučiausi gyvūnai, jaučiau, rankdarbiams, kepurės vėlimas, Jaučiausi

Savybės

Purus ir minkštas.Tinka vėlimo "PASIDARYK pats".Briliantinis žaliasis 12 ryškių spalvų vilnos pluošto.Pagamintas iš minkštos vilnos pluošto.Puiki pluošto vėlimo adata.Idealiai tinka vėlimo adata ir šlapias vėlimas: lėlės priėmimo, muilo priėmimo, džiovinimo kamuoliukus, bet amatų ir vaiko ideali Kalėdinė dovana.

Specifikacija

Spalva: 12 Žalios Spalvos Medžiaga: Vilna Svoris: 100g/50g Pakuotė:1pcs 100g/50g Vilnos Pluoštas

Pastabos

1.Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodė nuotraukos.Ačiū! 2. Prašome leisti 1-3mm matavimo nuokrypis dėl rankinis matavimas.

veltinio gėlės pluošto amatai
Temos Gyvūnų