14PCS Vaikų apsauga minkšta vaikų baldų rankenos stalčiaus išsitraukia Vaikų miegamasis odininkas rankenėlės

sklendė stalčių, durų sklendė, uždaryti stalčių, baldai handls vaikai, vaikų baldų paketai, durų stotelė stalčių, vaikai spintos baldai, furnitur rankena, vaikų baldų parduotuvė, handl

Savybės: Naudojant aukštos kokybės aplinkos medžiagų, Atsparus korozijai ir dilimui Susidūrimo išvengimo, siekiant apsaugoti vaikų saugumą Mielas ir juokingas dizainas daro savo vaikų kambarys gražesnė.Naudojimas: Naudojamas stalčių, spintelių, baldai, durys, durų rankenos ,ir visų rūšių baldai 7 modeliai galite rinktis.Prašome palikite mums žinutę ir pasakykite mums modelius, jums reikia, Jei ne žinutė, mes išsiųsime juos atsitiktine.Ačiū

Nuotraukos

Vežimą:

1. Mes atsiųsime jūsų užsakymą atlikti artimiausiu metu, paprastai per 24 valandas nuo jūsų apmokėjimo gavimo.

2. Prašome atkreipti dėmesį, kad nupirktos prekės savaitgaliais ir švenčių dienomis išsiunčiamos kitą darbo dienų.

3. Mes galime suteikti kitą pristatymo būdų, kaip jums reikia.

4. Ir atminkite, kad tarptautinės laivybos citatos NĖRA jokio muito mokesčius (tie, kurie pirkėjų atsakomybė).Mes ne ženklo elementą kaip DOVANA užsakymą formų, taigi, prašome suprasti, kad.

Atsiliepimai:

Nuo jūsų atsiliepimai yra labai svarbu mums, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų.Mes duos teigiamų atsiliepimų, tu per daug.Labai ačiū!

Jei yra kokių nors problemų, jūsų pirkimo, rašykite mums prieš jums pateikti savo vertinimą.Mes stengiamės išspręsti šią problemą už jus.

Kontaktai:

Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes atsakymo greičiau, kaip įmanoma, per 24 valandas.Ir jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas.Dėkojame už žiūri mūsų daiktų!!!

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų didžiausia galia.Mes stengiamės, kad paslauga jums!

Mėgautis savo pirkinių ir have a nice laiką mūsų parduotuvės! :-)

Tipas Baldai Rankena & Rankenėlę
Priedai Varžtai yra įtraukti
Medžiaga Minkštas plastikas ir cinko lydinys