180mm Aliuminio Lydinio Electric Power Control Shifter Dviračių E Dviratį MTB Hidraulinės Stabdžių Rinkinys, Diskiniai stabdžiai

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€6.52

€7.58

-13 %

Žymos:

stabdžiai, civic jungiklis, puikus kalnų, e dviračių motorinių, avid bb7, elektros pavarų perjungimo svirtis, elektrinis dviratis kontrolės, magura mt5, 180mm rotor, 20 750w

Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai (Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai) už Elektrinis Dviratis-Tai Naujo Tipo Patentuota Stabdymo Specialiai Sukurtas Elektrinis Dviratis.Ji Yra Patogios Stabdžių Jaustis, Didelės Stabdymo Jėgos, Geros Saugos, Didelio Jautrumo ir Ne Triukšmas, ilgas tarnavimo laikas ir Kitos Ypatybės.Palyginti su dabartine Aitvaras Ritės Vijurkas su Stabdymo Stabdžiai Būgniniai Stabdžiai, Visus Veiklos Aspektus Labai Pagerėjo!

Prieš Perkant, Pirkėjas Turi Įsitikinti, Ar Jūsų Automobilis Yra Tinkamas Refitting Tai Diskiniai Stabdžiai.Mes taip Pat Susidurti su Kai kurių Pirkėjų, Kurie Perka Negerai Diskiniai Stabdžiai ir Negali Pertvarkyti Jį, todėl Mes Rekomenduojame, Kad Pirkėjai Fotografuoti Originalus, Stabdžių ir Savo Automobilį prieš Perkant, Siųsti Juos į Klientų Aptarnavimo Patvirtinimo, ir Paklausti, Klientų Aptarnavimo Rekomenduoti Diskiniai Stabdžiai Tinka Jūsų Automobilio!Nereikia Ieškoti Panašių Nuotraukų Internete.Šiuo metu, su Nuolat Atnaujinti ir pakeisti Konfigūraciją, Elektrinės Transporto priemonės, Nuotraukos Internete Gali Būti tikras Konfigūracija, Kuri Yra Lengva Būti Klaidingas, todėl Negalėjimas Įdiegti, Diskiniai Stabdžiai, Jūs Įsigijote.

Tiems, Kurie Neturi Stiprios Rankos-apie Galimybes, nereikia Įdiegti Jais Aklai.Nors Mes Jau Žinome, Diskiniai Stabdžiai, Labai Gerai, Mes Galime Suteikti Jums su Techninių Parama, bet ir Tiems, Kurie Neturi Stiprios Rankos-ant Galimybė, nes Jūs Esate Profanas, Mechaninė Priežiūra, Nesvarbu, Komunikacijos, Įrengimo Būdas ir Technologija, Jūs Turite Techninių Klausimų ir Atsakymų, Kad nesupranti.Todėl Rekomenduojama, Kad Jums Dar Tegul Remontininkas Pareikšti Montavimas, Taip Negali Pareikšti Nereikalingų Problemų ir Jums, ir Jūsų Laiko ir Energijos.Dėkojame už Jūsų Bendradarbiavimą.

Šie Punktai Yra Normalus, po Naujųjų Diskiniai Stabdžiai Yra Įdiegta:

1: Stabdžių Diskas Yra Karšto po Atidarymo, O

2: Po Montavimo, Ratų Yra Griežtesnės nei anksčiau (Ne Per Stora)

3: Yra Čežėjimas Garso Proceso Pradžios (Ji Negali Būti Dėvėti Per daug Rimtai)

4: Stabdžių Diskas Yra, Šiek tiek, Skriejančių aplink

5: Kitas Siurblys Buvo Derinamas Spragą

Tai Yra Normalu, kad tokių Situacijų Pasitaiko.Ji Pamažu Atsigauti po Jojimo apie 10 Dienų, o Puse Mėnesių ( Šios Sąlygos Yra Normalios metu Veikia Laikotarpis) Mieli Draugai, Prašome žiūrėti Papildomą Komentarus iš Kitų Pirkėjų.

Poveikis po Pakeitimo iš Dalies Priklauso nuo Hands-on " Galimybes.Rekomenduojama, Kad Profesionalūs Techninės Priežiūros Specialistai Ją Įdiegti.

Įrengimas Atkreipti Dėmesį: Kai Pirkėjai Įdiegti Diskiniai Stabdžiai, Negalima Išimti Viršutinį ir apatinį Siurbliai ir Naftos Vamzdžiai. Pabandykite Pašalinti Plastikinį korpusą Elektrinis Automobilis.Padalinta Iškraunant Naftos Vamzdis Bus Sukelti Naftos Vamzdis Patekti Oro , Nors Mes ir taip Pat Išmokyti Jus, Kaip Šalinamo Oro, Nes nesate Profesionalus, Tai Dar Sunku Šalinamo Oro.Jei Tai Tikrai Sunku Nešioti nenuimant Naftos Vamzdis, Galite Įdiegti Mažesnis Siurblys Pirma, Tada Nuimkite Viršutinę Siurblio (Neišimkite Mažesnis Siurblys), ir Būkite Atsargūs, Ne Naftos Nuotėkio, kiek Įmanoma, tada Naudoti Plastiko Maišelius, į kuriuos Vyniojami Naftos Vamzdžio Galvą ir Tada Dėvėti Naftos Vamzdis.Plastikiniai Maišeliai Yra Naudojami siekiant Išvengti Dėvėti Naftos Vamzdis.Jokių Nuosėdų Blokuoti Naftos Skylę .Įdėti į Naftos Vamzdis ir uždėkite Viršutinę Siurblio Išleiskite Orą.

Kaip Išskirti Oru, Diskiniai Stabdžiai

Daug Draugų Susidūrė su Tokia Situacija.Kai Montavimas Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai, Dėl Įvairių Poreikius, Naftos Vamzdis Buvo Nuimti ir vėl Sumontuoti Atgal.Problema Atsirado: Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai Neturėjo Stabdymo Poveikį.

Daugelis Žmonių, Kurie Niekada Užsiima Hidraulinių Diskiniai Stabdžiai, Net Daugelis Automobilių Remontininkai, niekaip Padaryti.Jie negali suprasti, Paskutinis Sakinys: Yra Kažkas Negerai su Alyva, Hidraulinių Siurblių!

Tiesą Sakant, Priežastis Yra Labai Paprasta.Nėra Stabdymo Efektas, Nes Oras Patenka Alyvos Siurblys ir Alyvos Vamzdžių.

Sprendimas taip Pat Yra Labai Paprasta, ir Dabar Ji Yra Skirstomas į šiuos Etapus:

1. Atvira Viršutinė Siurblio Dangtelį su Atsuktuvas (Viršutinė Siurblio Yra nustatytas Maišytuvas Valstybė)

2. Švelniai Suimkite Siurblio Rankena, norėdami Pamatyti, Jei Yra Burbuliukai išeina.Jeigu Yra Burbuliukų, Žiupsnelis kol Nėra Burbuliukų.Jaučiu, Kad Yra Spaudimas ant Rankenos.Jokio Spaudimo.Įveskite kitą Žingsnį.

3. Pašalinti Apatinę Siurblys.Alyvos išleidimo Anga Yra Vertikaliai į Teismą.Atsukite Oro Nutekėjimo Varžtas su 8mm Raktu.Ne Suimkite Rankeną Šiuo Metu.tuo Pačiu Metu, Naftos gaus iš Oro Nutekėjimo Varžtą, ten taip Pat Bus Burbuliukai, Kai Naftos Srautai iš (Alyva, Negali Būti nutraukė Naftos Virdulys per Operaciją Žingsnis, Oro Išleidimo Varžtas Turėtų Būti Panaikintas) Nr. Burbuliukai Gali Būti Vertinamas, o tai Reiškia, Kad Oras Buvo atleistas ir Tada Oro Išleidimo Varžtas Gali Būti Sugriežtintos.

Kai kurie Pirkėjai Galės Prašyti Jav Ar Diskiniai Stabdžiai Yra Įdiegta, Ar Ne.Tai Nėra Varginantis, kad Ją Įdiegti.Prašome nedvejodami Užduoti Tokius Klausimus!Tai Yra Modifikuotas Diskiniai Stabdžiai.Įdiegti Diskiniai Stabdžiai, Reikia Šiek tiek Rankų sugebėjimų ir Kantrybės.Kolektorius Sunkumus ir Problemas, Bus Susidurta su Montavimo metu.kaip Ilgai, kaip Jums Rasti Būdą, Yra Ne toks Glaudaus Problema.

Modelio Pavadinimas 1
Specialios Funkcijos no
Elemento Aukštis 10inch
Kilmės KN(Kilmės)
Elemento Plotis 10inch
Prekės Svoris 1kg
Elemento Ilgio 10inch
Elemento Tipas Lynai & Kabeliai
Išorės Bandymų, Sertifikavimo BMK
Prekės Skersmuo 10inch
Medžiagos Tipas LYDINYS

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai