3pcs Nustatyti Kūdikio Romper ir Pirštinės koja padengti vėjo žiemą žemyn jumpsuit vaikams baby girl berniuko Kombinezonas kūdikiams drabužiai

mergina metų, baby girl kojis romper rožinė, plonas ir šiltas pirštinės, pirštinės baltas, green fox pirštinės, suknelė mergaitei, mielas korėjos žieminės pirštinės, vyrų fox pirštinės, baby girl siuvinėti romper, niupoz pirštinės

Matavimas:

1.Kadangi duomenų yra išmatuotas rankiniu būdu, gali būti 1-3 cm klaidų.Prašome suprasti. 2.Jei jūsų vaikas yra stipresnis arba storesni, rekomenduojame pasirinkti didesnį dydį. 3.Prašome reikšti savo vaikams aukščiu ir dydžio diagramos, prieš perkant/siūlymą.

Atkreipkite Dėmesį:

1.Batus, šaliką, kepurę, akinius ir kt., fotografijos reikmenys, negali būti parduodama kaip produktus!Tik Parduoti Drabužius! 2.Skirtumai spalva gali būti dėl kai kurių kitų priežasčių, pvz., spalvos atspindys ekrane, apšvietimo, fono ir t.t. 3.Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis bet, kurio metu.Darbuotojai atsakys jums per 24 valandas. 4.Kai gausite paketą, jei esate įsitikinusi, prašome pateikti mums 5 žvaigždučių.Būčiau labai dėkingas! 5.Linkiu jums laimingas pirkinių!

Stilius Mados
Rankovės Stilius Reguliariai
Uždaryti Tipas užtrauktukas
Modelio Numeris KWY0822