DC 12V 10W Plokščias arba Išgaubtas Lęšis atsparus Vandeniui Povandeninis LED Potvynių Šviesos Prožektorius Baseinas Automobilio Lempos Aikštėje Lemputė

banggood parduotuvė, matinio led lemputės, led par56 baseinas rgb, led lauko, baseinas plaukti, rov, auto led mėlynos spalvos žibintai 12v, ip68 led blykstė, namų planetariumas projektorius, baras led offroad

Savybės: LED šviesos yra puikus sprendimas, dekoratyvinis apšvietimas, vandens, kraštovaizdžio ir apšvietimą.Su IP68 rainproof klasės, tai yra puikus baseinas, tvenkiniai, fontanas, akvariumai, poilsio sąlygos, apdailos rainproof, parkas, ežeras, vandens etape ir kiti lauko vieta, atmosfera, apdailos Brand new ir aukštos kokybės Aliuminio korpusas, gera šilumos sąnaudos, ilgas tarnavimo laikas.Naudojimas: Patalpų spintos, virtuvės Apšvietimo ar apdailos darbus.Specifikacija: šviesos: šiltai balta arba šaltai balta (Prašome pasirinkti, kurią norite), Lęšio formos: butas objektyvo ar išgaubto objektyvo (Prašome pasirinkti, kurią norite) Galia:10W Atveju spalva: Black įtampa: DC 12V (Pastaba: nejunkite tiesiai ant AC 110V arba 220v, bus dega lemputė) IP klasė:IP68 Medžiaga:Aliuminio Spindulio kampas:120° Paketą, įskaitant: 1x 10w potvynių šviesos Laivybos Laikas Patarimai: Visas paketas siunčiamas registruotu paštu.su sekimo numerį galite sekti paketo statu.tai yra saugumo saugaus krovinių.Laivybos laikas yra apie 20--50 dienų.Todėl įvairių šalių politikos krypčių ir oro sąlygų ir kitų priežasčių.siunčiami į skirtingas šalis ,laivybos laikas bus skirtingas.Turi klausimų.prašome nedvejodami susisiekite su manimi per ali pranešimą.ačiū!Atsiliepimai: Palikti neigiamas grįžtamasis ryšys yra vienas negali išspręsti problemų.Yra daug daugiau teigiamų būdų etapas, tai apie gerus bendravimo Prašome išsiųsti pranešimą su mumis per Orkestromokykla.lt.mes pasistengsime mums geriausia spręsti jūsų problemą.ačiū! Apie Mokesčius: Mes stengiamės, kad paslauga jums.Nes custom taisyklės skiriasi kiekvienoje šalyje, muitų ir akcizo mokesčiai yra ne mūsų atsakomybė, ir mes ne kompetentingi atsakyti į klausimus šia tema.Prašome tyrimų savo šalies tarifai ir importo akcizų prieš perkant..

Prekės Pavadinimas Banggood
Jungtis Desktop