"PASIDARYK pats" Mediniai Dollhouses Mėlyna Romantiškas Kelionės Villa Sumontuoti Miniatiūriniai su Baldais Lėlės Namas Žaislai Vaikams, Mergaitėms, Suaugusiems Dovana

cutebee lėlės hause, "pasidaryk pats" lėlių namelis, "pasidaryk pats" rinkinys lėlių namelis miniatiūriniai, namas barbė, paprastas rinkinys lėlių namelis, "pasidaryk pats" lėlės namas, bauda lėlių namelio baldai, medienos, miniatiūrinės lėlės šeimos namų reikmenys, "pasidaryk pats" mini namai "pasidaryk pats", miniatur namas

Medžiaga:

medžio, audinio, popieriaus, dervos,plastiko,matel

Aprašymas:

1.Baigtas Dydis(L*W*H): kaip paveikslėlyje parodyta 2. Skalė: 1:24 3. Būklė: 100% Naujas ir sandėlyje

Pastaba:

1. Baterija, alkoholio, pigmentų ir klijų yra draudžiami tarptautinės laivybos.Jei produktas jums pirkti sudėtyje yra šių elementų, mes turime jį priimti.Dėkojame už jūsų supratimą ir palaiko. 2. Jei jums patinka šis straipsnis,prašome įtraukti jį į jūsų "Pageidavimų Sąrašą".Jei jums patinka mūsų parduotuvėje,prašome įtraukti jį į savo "Parduotuvėje Sąrašą".

Pakuotėje Yra:

1. Prekės ateina su gabalus, Apima visus baldus rodomi, turi būti surenkamos. 2. Nėra įtrauktos klijai/tools/baterijos/music box.Jei reikia muzikinio, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo. 3. Amatų reikalingos priemonės: popierius, žirklės, peilis, skylė virimo aparatas, tikslumo pincetu, varžtas vairuotojas, klijų.Šviesos reikia mygtuką ląstelių, nėra įtrauktos į paketą. 4. Vadovas: su spalvinga instrukcija pakuotėje.Ir gal tai Kinų versija.

Produktų Ekranas:

Dėmesio:

1. Gali būti, kad šiek tiek skiriasi spalva, nes kompiuterio monitoriaus. 2. Su skirtumas matavimo metodas, prašome leisti 1-3cm dydžio nuokrypis (1cm=0.39 colių, 1mm=0.039 colių).Ačiū už supratimą!!

Grąžinti ar Pakeisti:

Jei nesate patenkintas mūsų produktą, galite grąžinti arba pakeisti savo daiktus per 15 dienų nuo pristatytas dieną.Grįžti laivybos mokestis yra mokamas pagal pirkėjo.

Atsiliepimai:

1. Jei jus tenkina mūsų produktus, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų, kurių bendras Išsamias Pardavimo Reitingas(DSR) 5 Žvaigždės. 2. Jei jūsų netenkina, prašome nedvejodami palikti neigiamą atsiliepimą.Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tiesiogiai ir mes jums suteiks gerą aptarnavimą po pardavimo.

Įspėjimas maža dalis ne už vaikų iki 3 metų amžiaus
Modelio Numeris lėlės namas
Lytis Unisex
Amžius Suaugusieji