DOUXO PYO Putėsiai 200 ml dermatologijos Champu šunims ir katėms

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€16.89

€18.76

-9 %

Žymos:

katžolių, kačiukas, katė pet, mėnulio žaislas, cristmas apdailos 2021, kamuolys katė, lepim, lova katė, erdvėlaivis tapetai, katė nulio

Laboratoriniai sprendimas byloje ceva GYVŪNŲ SVEIKATOS Farmacinė forma Aktuali shampoo (šampūnas) Sudėtis:

Chlorheksidino digluconate, climbazole, phytoesfingosine.

Sudėtyje nėra parabenų.Farmakologinės savybės

Phytoesfingosin yra natūralus komponentas, epidermį.Tai proceramide su priešuždegiminių, antimikrobinių ir antimikrobinių savybių.

Chlorheksidino turi galingą bacteriostatic ir baktericidinį veiksmų Gram (+) bakterijos ir Gram (-), be to, stiprus fungistatinis veikimas, dauguma patogeninių grybų ir mielių ( Malassezia pachydermatis ).

Climbazole yra junginys imidazolo stiprus priešgrybelinis veikla daugumoje grybų ir mielių patogenų (pvz. Malassezia pachydermatis ).Nuorodų ir tikslinės rūšys Šunys Ir Katės: Padeda išlaikyti pusiausvyrą mikroflora (bakterijos ir grybeliai), odos ir Odos funkcijas kaip apsauginis barjeras.Vartojimo būdas

Išoriniam naudojimui.Dozė

Šunims Ir Katėms: naudoti Douxo rekomenduojama ® Pyo Putėsiai, kas 3 dienas.

Gerai pakratoma, prieš naudodami.Šepečiu plaukus kruopščiai.Taikyti Douxo ® Pyo Putėsiai per sausi plaukai.Įpilkite vieną ar du purškikliai ant jūsų rankų ir taikyti putų ant gyvūnų.Švelniai masažuokite atgal į odos produktų pasiekti odos.Kartokite tiek kartų, kiek reikia padengti visą kūną, išvengti sritis aplink akis ir burną.Nėra aišku.Leiskite jai išdžiūti ore.Kai sausas, valyti dar kartą, kad plaukai blizga.

• Gali būti derinamas su Douxo ® Pyo Šampūnas.Specialios atsargumo priemonės

• Nevalgyti.Vengti kontakto su akimis.

Plauti rankas po naudojimo.Komentarai

Higienos priemonę gyvūnų naudojimo.Pristatymas

200 ml talpos.Reg.N °

03731 H

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai