Mados Paprastas Pardavimas Pultelio Klavišą Maišelį Atveju Odos Piniginės " Unisex 8 Spalvos Raktų Pakabukas Organizatorius Automobilių Dėklas Šeimininkė Piniginėje Krepšys

tuščiaviduriai pagrindiniai bžūp, "allen" raktas organizatorius, pagrindinių piniginės, keychain oda, kūdikio pagalvė pagalvėlės, avikailio piniginės, automobilio raktas odinis dėklas, pagrindiniai piniginės, kabyklos už piniginės, beždžionės klavišus turėtojas

DETALI INFORMACIJA

Lytis: Vyrai/Moterys Stilius:Mados/Business/Vintage Medžiaga:Natūralios Odos Dydis: 11,5 cm*6.5 cm Savybės: Šis Mygtukas Maišas bus daro jus labiau madinga, seksuali, elegantiška ir pasitikinti savimi.Puikiai tinka Vestuvių, Pobūvių, Prom, Kamuolys ir vakaro renginiai.Geriausios dovanos vaikinui,,draugei,vyras,Žmona, mylėtojas ir draugai Tinka visiems stiliaus drabužius.APMOKĖJIMAS: Prieš pateikiant užsakymą, prašome patvirtinkite informacija su mumis, jei turite prašymą dėl produkto.Prašome atlikti mokėjimą per 3 dienas po užsakymo, jei įmanoma.VEŽIMĄ: 1.Paruošimo Laikas:mums reikia 5 darbo dienas parengti savo užsakymo pagal mūsų numberous užsakymus kiekvieną dieną. 2.Prašome patikrinkite savo adresą, jei norite rašyti Orkestromokykla.lt, jei norite pakeisti, kol mes laivas juos, prašome atkreipti dėmesį į mūsų naują adresą.ATSILIEPIMAI: Jūsų satisfication yra mūsų tikslas.Atsiliepimai yra labai svarbus mums.Prašome siūlo mums teigiamų atsiliepimų, jei jus tenkina prekė.Dėkojame už jūsų laiko skaityti aukščiau.Laimingas pirkinių.

Formos pagalvė
Pranešimas Dydis gali turėti kai kurie skiriasi dėl rankinis matavimas.
Privalumas Gamyklos Tiesioginis Pardavimas
Lytis Moteris