Mielas Gyvūnų Sniego Spausdinti Moterų Tote Rankinė, Daugkartinio naudojimo Pirkinių Krepšys Mokyklos Studentų Pečių Krepšiai B13168

mujer bolsos, bolsos mujer, žalia purus krepšiai, krepšys logotipą, bolso mujeres, charakterį purus krepšiai, tote bag, velvetas rankinės, pu purus krepšiai, krepšys citrina

Prekės Pavadinimas: Tote Bag

Medžiaga: Linas Poliesteris

Dydis:40 x 40 CM/15.7 x 15.7 cm

Dizainas: kaip paveikslų paroda

Pakavimo Sąrašas: 1* Tote Bag

Savybės:

*Ekologinio draugiškas aukštos kokybės lino medžiaga.

*Naujiena ir gražus Dizainas.Eco-friendly importuotų rašalo spausdinimo ir dažymas.Jokios žalos sveikatai .

*Sulankstomas,Praktinių ir daugkartinio naudojimo .Labai naudinga, kai reikia eiti ir draugiškas aplinkai

*Naudojamas kaip 1) Nešti Maišą (asmeninį atsitiktinis tote krepšys kasdieniam naudojimui.tiek į mados moterų ir vyrų.)

2)Pirkinių Krepšys (sulankstomas & daugkartinio naudojimo&ekologinio draugiškas)

3) Saugojimo Krepšys (namų saugojimas drabužiai,žaislai, knygos,patalynė,įvairenybės ,ir pan.)

*Mes paramos Lašas Laivas , Didmeninė ir Asmens Individualų , kviečiame susisiekti su mumis .

Draugiškas Pranešimas:

1) Visi totalizator krepšiai yra rankų darbo, gali būti ir 1-2cm nuokrypis yra.

2) Tikrosios spalvos gali būti nedidelis skirtumas tarp ekrano nuotrauką, nes šviesos ryškumą.

Pamušalas Linas
Pagrindinė Medžiaga Linas