Abėcėlė Šaldytuvas Magnetai Vaikams anglų Lettters ir Numeriai, Šaldytuvas Magnetai Didžioji Raidė, Magnetinis Lipdukas, skirtas Šaldytuvas

minkštųjų magnetinių abėcėlės raides, didelis magnetas stiprus, lycra ruožas, photoframe magnetinio šaldytuvas, magnetas neodimis, abėcėlė medienos, fridg magnetas, katė magnetas, suknelė euro, magnitic šaldytuvas magnetai

Prekė: Enlish Laišką Magnetai Kiekis: 26 Vnt Dydis: Apytiksl. 5*6cm/vnt Svoris: 110g/box Medžiaga: Balta Boardcard + EVA + Magnetinės Gumos Pareigos: laikytis šaldytuvas, spintelės ir kt patalpų apdaila; Švietimo žaislas vaikams.

Prekė: Numeriai Magnetas Kiekis: 15 Vnt/dėžė Svoris: apie 60g/box Dydis: Apytiksl. 5*6cm/vnt Medžiaga: Balta Boardcard + EVA + Magnetinės Gumos Pareigos: laikytis šaldytuvas, spintelės ir kt patalpų apdaila; Švietimo žaislas vaikams.

Produkto pavadinimas: 78pcs raidės ir skaičiai šaldytuvas magnetai Medžiaga: Plastikas Svoris: Apytiksl. 200g Dydis: Parodyta, kaip vaizdas savybės: 1. Sudaro 78 VNT. Magnetinių Raidžių & Numerius, t. y. 26 didžiąsias raides, 26 mažosiomis raidėmis, 20 numerių ir 6 matematikos simbolius. 2. Yra penkių skirtingų spalvų ( žalia, mėlyna, oranžinė, raudona ir geltona), visiškai regėjimo šventę vaikams.

Tipas Šaldytuvas Magnetai
Šaldytuvas lipdukas magnetai vaikai
Magnetinis Lipdukas Stilius Laiškas
šaldytuvas magnetai vaikams šaldytuvas lipdukas