2vnt Apskritojo Stalo Krašto, Vyrių Siuvimo Mašina Lentelėje Baldai Flip Dėklas, Vyrių 90 Laipsnių Cinko Lydinys Lankstymo Vyriai, lankstai Baldų Accesso

liftas, siuvimo, apversti kilpos, dvd stovas, tvirtinimas stiklo lentynos, apversti vyrių, pramonės siūti, lifter baldai, koja už seną siuvimo mašina, bronzos unitazų maišytuvas, priedų mašina siūti

2vnt Apskritojo Stalo Krašto, Vyrių Siuvimo Mašina Lentelėje Baldai Flip Dėklas, Vyrių 90 Laipsnių Cinko Lydinys Lankstymo Vyriai, lankstai Baldų Dalis

Šis punktas lėtai išsitraukia stalo paviršiaus ir uždarykite sklandžiai silent pasiūlymą.Ji yra skirta siuvimo mašina, sudedamas stalas ir kiti baldai.Nereikia atidaryti angos, lengvas montavimas ir ilgas tarnavimo laikas daugiau nei 50000 kartų.Galite būti tikri, pirkti tai, kaip ji yra pagaminta iš aukštos kietumas cinko lydinys, patvarus naudoti.

Funkcijos: Priimti aukštos kokybės cinko lydinys, paviršius lygus, atspari trinčiai, aukštos kietumas.Nereikia atidaryti angos, lengvas montavimas ir ilgas tarnavimo laikas daugiau nei 50000 kartų.Apvalios briaunos, puikiai tinka jūsų sudedamas stalas ir skylės yra sustatyta.Labai aukštos kokybės mechanizmą, kuris lėtai išsitraukia stalo paviršiaus ir uždarykite sklandžiai silent pasiūlymą.Tinka daugeliui paviršių, pavyzdžiui, kompiuterio stalas, siuvimo mašina, langai, durys ir sudedamas stalas ir kt.

Specifikacija:

Būklė: 100% Visiškai Naujas

Medžiagos: Cinko Lydinys

Spalva: Aukso

Tarnavimo laikas: >50000 kartų

Gaminio Dydis: 8 x 3cm / 3.1 x 1,2 colio (leist.)

Pakuotė:

2 x Dėklas, Vyrių

1 Pakelis Varžtai

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT.Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

Apie laivybos

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų siuntą per laiką, prašome susisiekti su mumis.Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

8. Mes pardavėjas nėra atsakingas už importo muito, pirkėjas yra atsakingas už tai.Bet koks ginčas, kurį sukelia tai neprotinga.

9. BR pirkėjas, prašome pateikti cpf ar cnpj, ji bus jums geriau, kad jį gauti gerokai greičiau.ačiū

Grąžinimo ir atlyginimo

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta.Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI.IŠIMČIŲ NĖRA!Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Orkestromokykla.lt.ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

Apie atsiliepimą

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo!Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

Tipas lankstymo vyriai
Prekės Pavadinimas WALFRONT