24V Elektrinė Riedlentė Rato Stebulė Motorinių 70mm Skersmens Išorinis Rotorius Brushless Variklis

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€13.77

€14.50

-5 %

Žymos:

longboard, elektrinė riedlentė baterija rinkinys, hub variklis riedlentė, electr motoroleris, 40mm garsiakalbis, 350w nuolatinės srovės variklis, ragų sunkvežimis, motorinių rato, brushless variklio ratai riedlentė, g 70mm

modname=ckeditor

70mm skersmens riedlentė rato stebulė variklis, iš pradžių įrengtas, su dual-drive motor keturių ratų elektriniai riedlentė, greičio intervalas 3-30km/h, 7S ličio baterijos energijos tiekimo, dual-disko valdiklis gali sujungti du varikliai, dual-drive struktūra maksimalus greitis 24km/h greičiu.Vardinė galia dual-drive struktūra yra 200W, ir maksimali apkrova dual-drive struktūra yra 100kg.

Skersmuo: 70mm.Įtampa: 24-36V.Galia: 100-150W.Greitis: 1316-1974 APS. / min.Guolių talpa: 50kg.Greitis: 24v apkrova 50kg/20km/h.kv reikšmė: 55. Skaičius stulpų poros: 10 porų.Svoris: 574g.Ir teigiamas, ir neigiamas: Parama.Vardinė įtampa variklis 24V, ir KV yra apie 55. Išmatuota 12-36V brushless ratai diskų greitį, apie 658-1974 revoliucijų.Sukimo momentas išorinis rotoriaus variklis yra geras.Vardinė variklio yra apie 100W.Į statoriaus diametras yra 42,8 mm ir kamino, storis 30mm lygiaverčiai 5065. Momentinė galia neturėtų būti per mažas lygis aeromodelling variklis.Dėl mažo greičio variklis su žema KV, yra labiau energiją taupančius.

Nuotolinio valdymo rankena + ratai valdyba.Tai yra daugiausia naudojamas motoroleriai.Vienu nuotolinio valdymo pultu galite susieti kelis ratai lentos, tai yra, vieno disko, dvigubos ratai, 4 ratai ir t.t.Metodas susiejimas yra pirmos eilės nuotolinio valdymo rankena Stabdžių poziciją, ir tada įjunkite maitinimo jungiklis, nuotolinio valdymo rankena, lemputė mirksi pakaitomis raudona ir žalia, ir tada įjunkite galios jungiklį, ratai valdybos, ir tada susieti prasideda, nuotolinio valdymo rankena lemputė poravimo pavyko.Vienas nuotolinio valdymo kontrolė kelis ratai lentos ir būdas susiejimas yra susieti vienas ratai valdyba, prieš susiejant į kitą.Įtampa šiame diske turėtų būti DC24V.Parduotuvės savininkas, atrodo, kad būtų galima naudoti 36V.Galia yra apskaičiuota, kad 250W.Pastaba: Šis rinkinys gali pati tik važiuoti mažu greičiu.Didelės spartos veikimą, reikia keisti nuotolinio valdymo pultu.Tiesiog sujungti du laidus mygtukas jungiklis, nuotolinio valdymo pultą, du supjaustyti laidus plokštės lizdą.Žr. paaiškinimą, schemos, duomenys.Po refitting, yra 4 pavaras.Pagal nutylėjimą yra žema pavara, kai maitinimas yra įjungtas.Paspauskite žemyn greičio kontrolės rankenėlę pakeisti greitį kartą.Įrankių, 1, 2 ir 3 yra 3 greičiai atitinkamai.Aš nežinau, kas 4-oji pavara yra.Greitis Pat kaip antra pavara.

Kilmės KN(Kilmės)
Elemento Tipas Garsiakalbis Aktyvių Komponentų

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai