Dropshipping Ultragarsinis Uodų Žudikas Apyrankė Vasarą Uodų Apyrankę Anti Uodai Juosta Vaikai Vabzdžių Gaudyklė

gintaro bangle, 5mm tenisas, plunksnų akmens, paukščių aukso žiedas, stambusis apyrankės, leitenantas, crystal mala, delfinų karoliai pakabukas, inkaro juosta apyrankė, 14k aukso bangle

Aprašymas:

Principas uodų: apyrankės pasiekia poveikis repelentas uodus imituojant garsus moterų uodai, pavyzdžiui, garsus vyras uodų ir laumžirgis.Gamtoje, kraujasiurbių moteris uodai yra visos etape samprata ir neršto.Už šią kainą, Moteris uodai padės užkirsti kelią vyriškos lyties uodų ir išvengti antrinio samprata.Todėl garsas vyrų uodai gali pasiekti uodų atbaidymo efektas.

Produkto savybės: Grynai fizinis uodų, ne cheminis uodų, saugiau, saugesnis, ekologiškesnis, ir sveikiau.Gali būti dėvėti vyresnio amžiaus žmonėms, vaikams, nėščioms moterims ir naminiai gyvūnai.Produktas gali būti dėvimi patalpų ir lauko (jūra, parkas, Kempingas, alpinizmas, žvejyba)

Techniniai duomenys:

Produkto Pavadinimas: Ultragarsinis Uodų Žiūrėti

Produkto modelis: M30

Pareigos: Sonic uodų

Įvestis: 5 V / 0.5 A

Galia: 34Hz-70KHz

Baterijos talpa: 80mAh

Įkrovimo laikas: apie 30 minučių

Ištvermės darbo metu: 150 valandos

Produkto spalva: juoda, balta, mėlyna, rožinė

Vienos pakuotės dydis: 32 * 52 * 78mm

Bendras svoris (įskaitant pakuotę): 36.5 g

Pakuotė: 210 * 280 * 430mm

Pakuotė:

1 * uodų apyrankė

1 * Įkrovimo kabelis

1 * Naudotojo Vadovas

Pastaba:

1. Prašome leisti šiek tiek klaidų, dėl rankinis matavimas.prašome įsitikinkite, kad jums nereikia nepamiršti prieš jums pasiūlymą.

2. Spalva gali būti kitokia, kaip skirtumas ekranas, pls suprasti.

Apie mus

1. Mes turime savo užjūrio sandėlio, įskaitant daugelio šalių / regionų, pasirinkti mums leidžia gauti prekes greičiau, manau, kad tai yra tai, ką jūs tikėtis

2. Mes galime garantuoti gaminių kokybę ir siekiame, kad jūs esate patenkintas produktus

3. Mes teikiame kokybiškas paslaugas, jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes kantriai atsakyti į jūsų klausimus.

4. Mūsų nauji produktai turi puikių nuolaidų, ir mes bus maloniai nustebinti, jei mes atkreipti dėmesį, kad mūsų parduotuvė laikas

Grįžti&refound

Jei nesate patenkintas su produkto,pls nėra atviras ginčas,pls susisiekti su mumis laiku,mes duosime jums sprendimą metodas artimiausiu metu.

. Ginčas yra ne tik būdas slove problema,tai geriau laimingas slove ji.ačiū.

. Jeigu mūsų atsakomybės,mes priimame prekes grąžinti, arba grąžinti pinigus.

. Jei patvirtinti trūksta iki logistikos,mes ją patikrinti ir išsiųsti.

. Jei jums nėra gavusi savo daiktus,pls susisiekti su mumis.

. Daugiausia,sklypo atvyks laiku,bet gali būti kartais bus atidėti,pls būti kantrūs ir waitting kelias dienas,ačiū už supratimą.

Atsiliepimai

Jei jums patinka mūsų paslaugos, prašome pateikti 5 žvaigždučių.Prieš jūs suteikiate mums neutralus arba negagive atsiliepimus,mes galime ruošinių iki jūsų pasitenkinimą.Tada mes tobulinti mūsų paslaugas.

Dėkojame už jūsų, kad ir bendradarbiavimą su mūsų nuoširdus.

Įėjimas
Baterijos Talpa