13 1 "PASIDARYK pats" Ankstyvojo Ugdymo Robotas Rinkinys Energijos Ventiliatorius Valtis Smegenų Plėtoti Saulės energija Varomas Vaikams Dovanų Žaislas Automobilis Juokinga Mokslo Eksperimentas

"pasidaryk pats" robotas, vaikas mokslas, saulės skydelis, robotas, scienc, "pasidaryk pats" pasaulyje, ventiliatoriaus galios saulės, 1 saulės, valtis šildytuvas, rinkinys fizikos laboratorija

Savybės:

Žalioji gyvenimo saulės savikrovės žaislai gali padėti vaikams suprasti, kaip saulės energija yra paverčiama ir gaminama elektros energija, ir suprasti saulės energijos naudojimas

Šis švietimo švietimo žaislas yra kelios smulkios dalys, kad jūs galite surinkti patys namuose

Tai nereiškia, kad atsuktuvas, klijų ar vielos įrengimas

Saulės baterija yra greičiausias ir trunka tik trumpą laiką.Panašus į kitų mikro-saulės žaislai, tol, kol yra saulės šviesos, ten bus galia

Tai gali būti surenkamos į šunį su drebulys uodegą, kad gali paleisti, a nuskaitymo krabų, banglentininkas, vartytuvas robotas, keturių lygių robotas, robotas šuo ir kt.

Specifikacija

Medžiaga: plastikas

Spalva:spalvinga

Dydis(L x W x H): apie 32 x 7 x 20,2 cm

Komplektą sudaro:

1 rinkinys robotas

Skelbimas:

Dėl šviesos ir ekrane skirtumas, prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos.

Prašome leisti 0.5-2cm skirtumai dėl rankinis matavimas.

Pastaba:

1.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių,nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Mes garantuojame stiliumi yra tokia pati, kaip parodyta nuotraukose,bet ne pačią veikimą įvairiomis įstaigomis, kaip ant modelio.

2.Palyginti išsamiai dydžių su tavo,prašome leisti 2-4cm skiriasi dėl vadovo matavimo drabužius, ačiū Visiems matavimo cm ir atminkite, 1cm=0.39 colių

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT.Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2 Jei negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

1) LAIVYBOS VISAME PASAULYJE. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

DHL, UPS, TNT, "FEDEX" trunka 3-7 dienas ,EMS trunka 8-12 dienų.Po oro paštas reikia 2-8 savaites.Tačiau visi jie priklauso nuo šalies pristatytas.

2) PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

1) Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2) Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų.

3) Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą.Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą!

Temos Gyvūnai Ir Gamta
Amžius 5-7 Metų
Prekės Pavadinimas TONQUU
Sertifikavimo Europoje sertifikuotas (CE)