Žindymo Pagalvės, Daugiafunkcinis Slaugos Pagalvė Kūdikiui Berniukas Mergaitė Maitinti Naujagimį Butelio Laikiklį Saugos Vadovas Priežiūra Padas

saugos priemonės vaikams, siuvinėjimo pagalvė, žindyti pagalvė, krūtinės turėtojas, stabdžių dieglius butelis, kūdikių buteliukas šiaudų, paraudimas krūtimi, kūdikių priežiūros produktų, vaikas, kūdikių apsaugoti, gydytojas audinys

Aprašymas:

Pagamintas iš aukštos kokybės PP medvilnės poliesterio audinio ir medvilnės, kamšalas, tai šerti pagalvių, yra labai minkšta, orui, patogūs ir odos draugiškas.

Yra skaidraus skysčio dangtelį, kuris gali būti pateiktas į butelį, kad matytumėte garsumo pieno bet kuriuo metu.

Dizainas turi dvi lenktos rankenos kūdikio ranka rankena.

Pagalvė yra tuščiavidurė pagalvė, kad tirpdomos galvos spaudimas tolygiai per kūdikio pagalvė, veiksmingai apsaugoti vaiko galvą ir kaklo.

Tai yra nuimamas ir gali būti lengvai įdėti ir išimti.

Tai cute ir nešiojamų kūdikių maitinti pagalvę, kad gali būti naudojamas kai kūdikis sėdi vežimėlį ar kūdikio miego-pagalvę.Jūs galite įdėti jį į savo lovelę, vežimėlį, lovelę, automobilio sėdynės ir daugiau.

specifikacija:

Būklė: 100% visiškai naujas

Medžiaga: medvilnė PP audinio, poliesterio, medvilnės, kamšalas

Spalvos: rožinė, žalia, fox (pasirinktinai)

Dydis: apytiksl. 45 * 27 * 5 cm / 17 * 10 * 1.97 į

Pristatymo svoris: apytiksl. 145 gramai

Techniniai duomenys:

Dizainas turi dvi lenktos rankenos kūdikio ranka rankena.

Tai yra nuimamas ir gali būti lengvai įdėti ir išimti.

Pakuotė:

1 * kūdikių naujagimių priežiūros pagalvė

Pastabos:

pastaba:

1. Prašome naudoti kūdikių prižiūrint suaugusiems, siekiant išvengti vaiko gražu stabdo pieno.

2. Dėl vadovo matavimo, prašome leisti 0~1 colio klaida.dėkojame už supratimą.

3. Monitorius nesukalibruotas pačiu, ir spalva elemento rodoma nuotrauka gali šiek tiek skirtis nuo realių objektų.Prašome atsižvelgti į faktinį standartus.

Spalva
Parama Dropshipping
Nuimamas ir Plaunamas No
Medžiaga medvilnės PP audinio, poliesterio, medvilnės, kamšalas