Nauja Stiliaus Juostele Automobilio Kapoto Dangčiai Vinilo Lenktynių Sporto Decal Galvos Automobilių Lipdukas Automobilių Reikmenys

holograma vinilo, civic vertus priedai, marškinėliai juostele, naujas atvyksta, automobilio lipdukas, automobilio kapoto lipdukas, kirvis apyrankė, automobilių decal, automobilio pritaikymas priedai, 90 lipdukas

Nauja Stiliaus Juostele Automobilio Kapoto Dangčiai Vinilo Lenktynių Sporto Decal Galvos Automobilių Lipdukas Automobilių Priedai Savybės: 100% brand new, ir geros kokybės, universalus įmontuoti į daugumą transporto priemonių Papuošti savo automobilį, asmeninį automobilį, lipdukas, kuris padarė personlized išvaizdą jūsų mylimas automobilis automobilio lipdukas yra patvarus, šilumos ir saulės spindulių, todėl ji nebus prarastas bent metus Lengva įdiegti, tiesiog nulupkite ir įklijuokite Jie nebus sunaikinti, spalva ar paviršiaus jis įterptas dėl Medžiaga:Aukštos kokybės PVC Spalva: Lipdukai iš penkių išvardytų spalvų yra sandėlyje ir kitos spalvos gali būti pritaikytas kaip jūsų užklausą Dydis: Apie 90 X 12 CM kiekvienas gabalas,ir kiti dydžiai ir modeliai gali būti pritaikyti kaip jūsų užklausą Pakuotės Turinys: 1 x Naujas Stilius Juostele Automobilio Kapoto Dangčiai Vinilo Lenktynių Sporto Decal Galvos Automobilių Lipdukas Automobilių Reikmenys Įrengimas: Valyti automobilį įstaiga, kurioje norite įklijuoti Perkelti toli į apatinį popieriaus, lipduko Sureguliuokite ir įklijuokite atidžiai Gramdyti lipdukus lygį burbulas Perkelti toliperdavimo filmas atidžiai Pastaba: Ne Nurodymai.Profesionalus Montavimas Yra Labai Rekomenduojama!Prašome patikrinti dydžio jūsų automobilio kapoto atsargiai, prieš užsakant.Tikrasis spalvos ir formos gali atrodo šiek tiek skirtis nuo nuotraukos dėl techninio tobulinimo ir gamybos dispersija!Visi matmenys yra matuojami vertus, gali būti nedidelių nuokrypių.Patarimai: Jei jums reikia kitų lipdukai ar automobilių reikmenys, pleaase susisiekite su mumis, ir mes turime tūkstančius automobilių reikmenys, vertybinių popierių, kurie visada gali būti siunčiami per 24 darbo valandas.Jei jums reikia gauti juos pritaikyti kaip jūsų prašymą, prašome susisiekti su mumis pagalba, ir mes pasiūlysime jums geriausią kainą, kaip mes galime.Jei jums reikia masės, kad arba lašas laivybos, prašome susisiekti su mumis ir geriausias kainos ir paslaugos bus siūlomos.

Medžiagos Tipas PVC
Pakuotė Ne Supakuoti