Procogem Gamtos Smaragdas Žiedai Vyrams, Moterims, 5A Klasės Originali Žaliųjų brangakmenių Bauda papuošalai 925 Sterlingas Sidabro Common #725

gemston žiedas, tiesa smaragdo auskarai, smaragdas žiedas, vyrai sidabro žiedas, originali smaragdo auskarai, etsy mens akmeniniai žiedai, grupė smaragdas žiedas, vyrų žiedas, smaragdas pobūdis, daug akmeniniai žiedai

PROCOGEM tik Daryti Aukštos Kokybės bauda Papuošalai!Produkto Informacija: Gaminio: Gamtos Smaragdas Žiedai Medžiaga: 925 sterlingas sidabro Danga: Sluoksniu, 18k yellow gold padengti Brangakmenio: Aukštos Kokybės, Natūralus ir Realus Smaragdas, Perlas dydis: 5x7mm Klasės:5A Perlas Svoris: Apie 0.85 Ct/Vnt Įpakavimas: 1pc smulkių Papuošalų Dėžutė,1pc papuošalų dėžutė yra Nemokama Įpakavimas: Sveiki atvykę į Procogem Papuošalai Oficiali Parduotuvė ! 1.Procogem Jewelry CO., Ltd.įsikūręs Shandong Brangenybės Mieste.Dėmesio Gamyba Gamtos Garsių Spalvotas Akmuo Fine Jewelry! 2.Visi Užsakymai bus teikiama nemokamai aukštos kokybės Papuošalų rinkinį! 3.Visi pakabučiai bus jei vieną nemokamą 925 sidabro grandinės karoliai! 4.Visi pristatymo bus naudojami ePacket,Orkestromokykla.lt Standartinis Pristatymas,Orkestromokykla.lt Premium Pristatymas, EMS,DHL, "FEDEX", USP,ARAMEX,UPS, ebs, atsižvelgiant į įvairių šalių. 5.Didelis kiekis,mes suteikiame mūsų geriausia kaina!Sveiki atvykę į linkiu laimingas pirkinių!Tikimės, kad ateiti dar kartą!

Danga 18k Auksu
Bauda ar Mados Bauda