24 VNT./DAUG, Minkštas Aksominis Mazgas Lankas Nailono Kaspinai Baby Shower Dovana Vaikams Mergaitėms Plaukų Aksesuarai

atveju šrekas, šaudymas iš lanko moteris, vaikai įrašą plaukams, saldūs pirmosios meilės daug, drrsses vaikai, hairband saulėgrąžų, lentelėje minkštas mergina, žuvų mazgas, platus aksomo lankelis, aitvarai daug

100% Naujos Medžiagos : Aksomas ir Nailono Spalvų : 24 galimos spalvos kaip nuotraukoje .Dydis : 10 x 4 cm Savybės : gražus dizainas, labai ryškių spalvų, v pristatymų Mados.Puikiai tinka kasdien dėvėti.Nuotrauka Rekvizitas, ar šalies !!

Paketas apima : 24 vnt . ( Galite pasirinkti spalvas norėtumėte , tiesiog palikite mums pranešimą kai jūsų užsakymą .Jei ne , mes išsiųsti mišinio, visos spalvos . ) 120 jav DOLERIŲ arba daugiau, mes naudosime DHL , "Fedex" ar AVS.

Spalvų variantai:

mes stengiamės parodyti, medžiaga, spalva, kad būtų kuo panašesnis į originalą.

Nors mes pasirūpinti, kad išvengti jų,odos spalvos pokyčiai gali pasireikšti kelis kartus.

Pristatymas:

Visi daiktai bus išsiųsti per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Mes useOrkestromokykla.lt stendas, pristatymas,e-Paketo pristatymo ar Kinija Paštu, oro paštu.

Dauguma laiko, 15-45 dienų pasiekti savo adreso,gali kai kuriomis dienomis daugiau, jei vėluojama Muitinės ar pašto sistemos.

120 jav DOLERIŲ arba daugiau,mes naudosime DHL , "Fedex" ar AVS.

EMS : 6-12 dienų pasiekti savo adresą .DHL, "FEDEX": 3-7 dienas .

Prašome atkreipti dėmesį: Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas .Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

Grąžinimo politika ir atsiliepimų:

Nieko blogo, kad prekę gavote, prašome mums pranešti.

Prašome nedvejodami palikti jokių neigiamų atsiliepimų tiesiogiai.Prašome suteikti mums galimybę išspręsti problemą.

Pakeitimas yra priimama, jei prekė yra nekokybiška ar ne taip descriped.

Grįžti taip pat yra pripažįstamas,tačiau pirkėjai yra atsakingi už grąžinti siuntimo išlaidas.

Palikti savo 5-žvaigždučių atsiliepimai bus labai dėkingi.

Labai ačiū už jūsų pirkimo!

Departamentas Pavadinimas Vaikai
Medžiaga Poliesteris