23 Colių Full Silikono Reborn Baby Lėlės, Žaislai 57 CM, Juoda Oda, Su Tankiu Plaukų Garbanos Bebe Vonios Mergina Lėlės Žaislas, Vaikas Partneris Dovana

lėlė kūdikis reborn, anime lėlė mergaitė, vyrų skudurines lėlės, pelėsių atgimsta lėlės rinkinys, darice lėlės plaukus, bebe atgimsta silikono originalas, lėlės, už vežimėlis, fr lėlės, atgimti, afrikos lėlės

Mūsų klientas: Mes gamyklos tiesioginis pardavėjas daryti su didmeninės kainos ir lašas laivas.Visi lėlės, kad gali būti pasirinktas yra sandėlyje.Laukiame jūsų užsakymų.Jokių problemų, jūs patenkinti , prašome susisiekti su mumis pirmą, o ne atidaryti ginčo ar duoti blogų atsiliepimų, nieko, bus išspręsta,mes tarnauti jums iš širdies Ačiū.

1)Ženklo pavadinimas: KEIUMI

2)Medžiaga: Aukštos kokybės full vinilo,100% saugus ir patogus.

3)Kūdikio dydis:23 cm apie 57 cm.

4)Akys:Akrilo akys, ryškios ir aiškios, atrodo labai realu.

5)Plaukai:plaukų perukas ,

(Plaukų aksesuarų, įvairių spalvų siunčiami atsitiktinai)

6)Struktūra:Galvos ir galūnių yra visos pagamintos iš silikono vinilo.Galite įdėti ją į vandenį.Importuotų minkšto vinilo žaliavų gamyba, netoksiškas;lėlės galūnes gali būti aktyvus,jis gali sėdėti arba gulėti,negali stovėti,kalbėti ar pašarų.

7)Pakuotės turinys:Lėlės, drabužiai, magnetinio žindukas, pieno butelis,pliušinis žaislas,gimimo liudijimas.

8)Programa:vaikų gimtadienio dovana, vaikams žaisti žaislai, Kalėdų dovana savo kūdikių ar savo gerbėjams, o taip pat surinkti kolekciją mėgėjams.

1. Lėlės dydis: "mūsų lėlės koja lenkta, mes matuojame lėlės koja, nes jis yra tiesiai valstybė, tai yra ilgis nuo šlaunies, kelio plus ilgis nuo kelio iki tiptoes: taigi egzistuoja 2-3 cm nuokrypis dėl skirtingų matavimo būdais.

2. Lėlės pristatymas: Visos lėlės bus išsiųsti per 2-5 darbo dienas po apmokėjimo žemyn.Mūsų Kaina neapima mokesčių, ar kitų paslėptų mokesčių, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių.tikiuosi, jūs galite tai suprasti.

3. Spalva skirtumas: egzistuoja spalvų skirtumas dėl spalvų atspindys ekrane,apšvietimo, fono ir t.t.

Tikrasis spalva turi būti taikomos spalva lėlės gavo .

4.Lėlės priedai: lėlės siunčiami be vystyklų dėl svorio kontrolės.Jei jums reikia, susisiekite su mumis pirmą kartą prieš jums pirkti.Mažas pliušinis žaislas paprastai siųsti pat kaip nuotraukoje, jei ten ne iš nuotraukos-tai bus ne įtrauktų ją į savo paketą.Kartais tai gali sandelyje, tada mes atsiųsime atsitiktinai, jūsų lėlės.Dėkojame už supratimą.

5. Sklypas gali būti sulenkta, kai gavote po ilgos kelionės.Jei taip, galite įdėti lėlės pagal saulės spindi ji, po kelių valandų jis vėl sugrįš į įprastą formą.Bet dar klausimas, tiesiog jaustis laisvai susisiekti su mumis.

6. Paprastai, mes išsiųsti drabužius atskirai su lėle, jei lėlės drabužius jums pasirinkti yra tamsios spalvos, siūlome naudoti druska plauti drabužius pirmą kartą prieš jūs įdėti jį į lėlės išvengti lėlės, tamsintas, kuriuos tamsios spalvos.

7. Grįžti paslaugos: Mes garantuojame, kad visos prekės yra 100% geros būklės ir kokybiškas.Jei esate nelaiminga su elementą, dėl bet kokios priežasties, pls grąžinti ją per 7 dienas nuo gavimo, jis bus pakeisti arba grąžinti pinigus suteikta.Jei produktai turi visus kokybės problema, mes siūlome grąžinti pinigus jums .

KEIUMI, nustatyta 2014 m., mes turime mūsų pačių gamykloje, sandėlyje, profesionali aptarnavimo komanda, mes taip pat atidarė užsienio sandėlių Brazilija ir Rusija.Nuo įmonės įkūrimo, mes buvo palankiai įvertino klientai, su savo aukštos kokybės, greito transportavimo, ir geras aptarnavimas po pardavimo.

KEIUMI yra įsipareigojusi sukurti aukštos klasės prekinių ženklų, kad kiekvienas vaikas kiekvienos šeimos gali realizuoti lėlės svajonė.

KEIUMI--IR JUMS, IR MAN .

Lėlės svoris Neto 1.36 kg
Prekės Pavadinimas KEIUMI
Lytis Merginos
Lėlės Kostiumas Kolekcionuojami daiktai , Dovanos ,Vaikai Partneris, ankstyvojo ugdymo