Mercedes Benz " CLA-Klasę W117 2016-2020 3PCS Automobilio Bamperio Splitter Lūpų Spoileris Supa Priekiniai Kastuvas E-klasės Pakeitimas

versmės mercedes cla w117, tesla skėtis, e mercedes w212, w117, lūpų mercedes w117, led mercedes w163, mercede glc, klasės mercedes benz, w211, bamperis priekinis lip

Aprašymas:

Trijų pakopų dizainas, sportiškas mados, neardomieji, montavimas, skirta specialių automobilių, didelio nuoseklumo, liejimo PP medžiagos, drabužiai-atsparūs ir anti-susidūrimo, matinis juodas, ryškiai raudona, ir anglies pluošto tekstūra funkcijos.

Diegimo Pastabos:

Lengva įdiegti ir patvarus naudoti.

Savybės:

Pavadinimas: Automobilio Bamperio Splitter Lūpų Spoileris

Spalva: Blizgi Juoda, Matinė Juoda, anglies pluošto

Medžiaga: PP

Dydis:Kaip Parodyta Paveikslėlyje

Įmontuoti:

Mercedes Benz " CLA-Klasę W117 2016-2020

Pakuotė:

1 x Automobilio Bamperio Splitter Lūpų Spoileris

Pastabos:

Perėjimas: 1cm=10mm=0.39 colių

1.Rankinis matavimo, prašome leisti 1 ~ 3 cm klaidų,ačiū.

2.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Mes užtikrintas stilius-tai tas pats, kaip parodyta paveikslėliuose.Prašome suprasti, ačiū!

.fkdesc p {font-size: 16px;}

Prekės Pavadinimas Gallocabe