Lipdukas ant automobilio artilerijos žvalgyba

užsiliepsnojo kelnės karoliukai, suknelė kud vaikas pižama, suknelės 13 metų mergaičių, suknelės wrap kašmyras, paveikslas lėlės barselonoje, užsiliepsnojo vinilo antblauzdžiai, suknelės 2021 metai 62r, doogee s7 pakeitimo, dvipusės juostos 80mm

Cамоклеящаяся vinilo lipdukas dirbti Broliai

Lipdukas yra pagamintas iš aukštos kokybės vinilo lipnios plėvelės, pagamintos Vokietijoje.

Gyvenimo trukmė 3-5 metus, priklausomai nuo sąlygų.

Darbinė temperatūra nuo-40 °c iki + 80 °c temperatūroje.Lipdukai yra atsparūs deginimas nuo saulės ir drėgmės.

Taikymo yra specialus tvirtinimo juostos, su kuria lipdukas yra lengvai perkelti į norimą paviršiaus sklandžiai ir visiškai.

Lipdukas yra skirtos kreiptis į paviršių automobilio kėbulo ar stiklo.Taip pat, lipdukas gali būti lengvai taikomi antgalis laptopo, šaldytuvas, ir kt.

Naudotojo Vadovas

Elemento Tipas Lipdukai