Multifunkcinis Nerūdijančio Plieno Rūkomojo Tabako, Vamzdynų Valiklis Vamzdžio Antgalis Plėstuvas Savisaugos Įrankis, Rūkomojo Tabako, Vamzdynų Valiklis Carbon4

purkštuvas plėstuvas, vamzdis įrankis, bongas piktžolių, vamzdis piktžolių, vamzdis ardyti, bang piktžolių, plėstuvas įrankis, metalo plėstuvas, ranka plėstuvas, pypkių tabakas įrankis

Lengvas Nerūdijančio Plieno Smaigalys Suklastoti Plėstuvas Rūkymas Vamzdžio Antgalis Anglies Švaresnis Savisaugos Įrankis, 4

>>>>Prekės Informacija

Kulka Taškų:

1、Gręžimo pin dizaino, galite valyti dujotiekio, galite pakeisti dalį dūmų, labai praktiškas.

2、Reguliuoti dydį sukant tinka visų tipų vamzdžiams.

3、Į carbonizer rankena turi 3 skyriai ir skersmuo 13MM, 15MM ir 19MM atitinkamai.Su 13MM yra prisukamas iš valyti kaminų spiralė gręžimo karūnos; su 15MM rankena yra varžtas, kuris reguliuoja dydį carburizer.Pirma, pasukite 15MM tvarkyti taip, kad ji gali būti koreguojama, į apačią, į kibirą.Tada, moduliuoti 15MM tvarkyti taip, kad jis yra šalia kibiras sienos.

4、Specifikacijos: Apytiksl.140mm ilgio, išorinis skersmuo 19mm.

5、Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, labai aukštos kokybės atmosferą, kuriame aristokratų temperamentas.

Savybės:

1. Gręžimo pin dizaino, galite valyti dujotiekio, galite pakeisti dalį dūmų, labai praktiškas.

2. Reguliuoti dydį sukant tinka visų tipų vamzdžiams.

3. Į carbonizer rankena turi 3 skyriai ir skersmuo 13MM, 15MM ir 19MM atitinkamai.Su 13MM yra prisukamas iš valyti kaminų spiralė gręžimo karūnos; su 15MM rankena yra varžtas, kuris reguliuoja dydį carburizer.Pirma, pasukite 15MM tvarkyti taip, kad ji gali būti koreguojama, į apačią, į kibirą.Tada, moduliuoti 15MM tvarkyti taip, kad jis yra šalia kibiras sienos.

4. Specifikacijos: Apytiksl.140mm ilgio, išorinis skersmuo-19mm

5.Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, labai aukštos kokybės atmosferą, kuriame aristokratų temperamentas.

Sąrašas:

Plėstuvas įrankis *1

>>>>Produkto paveikslėlius

Rūkymas Vamzdis Anglies Grandiklis Nerūdijančio Plieno Smaigalys Suklastoti Plėstuvas
Modelio Numeris grandiklis įrankis
Rūkymas Vamzdis Grandiklis Vamzdžio Antgalis Švaresnis Savisaugos Įrankis